Co to za piosenka ?

Szukam piosenki podobnej stylowo, trochę rytmicznie i brzmieniowo do Martin Solveig - Hello. Piosenka jeszcze do niedawna była grana nieraz w RMF Maxx. Z którego roku jest ta piosenka ? Nie wiem, ale obstawiam gdzieś tak koniec lat 2000's ewentualnie początek lat 2010's. Był tam jakiś kobiecy wokal, ale tego wokalu w tej piosence z tego co pamiętam było tam chyba nie za dużo, że tak powiem. Próbowałem to znaleźć wertując wszystkie piosenki wykonawców takich jak Martin Solveig, David Guetta, Calvin Harris czy też Alan Walker, ale niestety nie odnalazłem tego czego szukam. Piosenka była chyba dość znana więc liczę na to, że ktoś w końcu trafi właściwy tytuł. Teraz jak na złość kiedy nie włączę radia to tej piosenki nie puszczają niestety, bo tak to bym spisał z odsłuchane.eu i byłoby po kłopocie. Zdaję sobie sprawę, że tu może posypać się dużo propozycji odnośnie tego co to za piosenka, ale dawajcie wszystko co Wam przyjdzie do głowy to może szybciej się to trafi. Jeśli ktoś z Was zajmuje się zawodowo muzyką w jakiś tam sposób i ma dobry słuch to mogę dodać jako podpowiedź, że piosenka była chyba w tonacji As-dur/Gis-dur. Mam nadzieję, że tym razem się uda i nie będzie takich problemów jak z jednym z moich ostatnich poszukiwanych kawałków.

Zmieniony przez doomfan

Najlepsza odpowiedź

Odpowiedzi

  • Może to coś :

    Pobieranie danych...

    Podziękował(a) (1)doomfan
  • To nie to. Szukajcie dalej.

  • Rudenko - Everybody

    Podziękował(a) (1)doomfan
  • Echh myślałem, że to łatwiej pójdzie, a tu się zanosi, że to wcale nie będzie łatwo i może być taki sam problem jak z tą poprzednią piosenką. A niech to ! :(

  • Tim Berg - Seek Bromance

    Podziękował(a) (1)doomfan
  • doomfanddoomfan Użytkownik
    edytowano 2.01.21 o 22:57

    @Sharon86 To już jakby trochę bliżej, ale to dalej nie to. To była typowa elektronika - raczej zero żywych instrumentów, same syntezatory. Piosenka raczej radosna i pogodna podobnie jak Martin Solveig - Hello. Kobiecy wokal. Cały czas siedzę przy radiu i mam nadzieję, że w końcu to puszczą, ale nie zanosi się na to. Kiedyś grali to dosyć często, nie pamiętam czy jakoś super często, ale jednak przypominali ten utwór dosyć regularnie te kilka lat wstecz. Mówię raczej o RMF Maxx.

    Zmieniony przez doomfan
  • @LesteroV Trafiłeś w dziesiątkę ! Dzięki ! To jest to ! Dziękuję Wszystkim za pomoc i zaangażowanie.

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.