Profil użytkownika: sharon86

Nazwa użytkownika
sharon86
Dołączył(a)
Wizyt
4,428
Ostatnia aktywność
Status
Użytkownik
Płeć
Kobieta
Podziękowania
338

Aktywność

 • Siemasz sharon :) Pomóż mi jeszcze, proszę. Potrzebne rozszarpanie zagadki z Eurodance.

  W refrenie (chyba) babka śpiewała coś takiego: (Let Your Body, Move My Body) lub (Let Your Body, Love My Body) lub (Let You Body, Work My Body)

  Szybki dość kawałek

  Te (Let Your Body..) się powtarzało w refrenie, chyba kilka razy... Znany kawałek, tylko mi kompletnie z głowy wyleciał..

  Pozdrówki :)

  23.05.21 o 11:26
 • Czołem sharon86.

  Rozszarpałem tę zagadkę co do "Children Of The Light" :))

  Po wielu szukaniach, pomysłach, domysłach, to coś mnie tknęło, ażebym sięgnął właśnie tutaj :

  https://www.youtube.com/watch?v=a3JhFwF-srU 1:04

  Kawałek PETARDA :)

  Tym bardziej, że ja ten temat wałkowałem bardzo, bardzo często, no i te całe (Children..) było strasznie charakterystyczne i zapadające głęboko w pamięć dla mnie :-) Trzymaj się sharon86 :) Życzę Tobie Miłego Dzionka :-]]

  21.05.21 o 09:09
 • Cześć sharon86. Dziękuję Ci za próby rozszarpania tej zagadki :) Te kawałki które zapodałaś, to też są pierwsza liga, jednakże WCIĄŻ to nie jest rozwiązanie tej jakże trudnej zagadki. Sam już teraz nie wiem, czy te niby całe (Children...) było to w refrenie, czy już chyba niekoniecznie w nim. A ja ten kawałek słyszałem kilka dni temu, no i zamiast go gdzieś w historii wyszukiwania zapisać, to ja niestety NIC z tym nie zrobiłem!! Nie wiem już co robić dalej, żebym chociaż miał jakiś punkt melodyjny tzw. zaczepny, to o wiele łatwiej byłoby ten track namierzyć. Myślę, że jak to czasami się zdarza, to ja na ten track zupełnie przypadkowo mogę natrafić ;-) Trzymaj się sharon86 :-) Fajnie, że pomogłaś wtedy dla mnie z tematem "Piccadilly" :-)))))

  21.05.21 o 08:36
 • Witaj sharon86. Potrzebuję znowu Twojej pomocy, ponieważ chodzi mi po głowie znowu pewien kawałek. Rzecz jasna Eurodance. Niestety nie mam tej melodii, ażeby Tobie puścić, jednakże może po słowach da się dojść do wykonawcy kawałka.

  Chyba w refrenie babka śpiewała coś chyba takiego (Children Of The Light) lub (Children Of The Night) lub (People Of The Night) Nie pamiętam z którego roku ten kawałek. Wydaje mi się, że 94-95. Być może kawałek ten podchodzi pod włoską robotę (Italodance), jednakże nie jestem pewien w 100%, że tak właśnie jest. Najprawdopodobniej było to z Vinyla, lecz się mylić mogę..

  Nie jest na pewno to kawałek "Masterboy-Children Of The Night", ani też "The Free-Children Of The Night" Życzę Tobie Zdrówka :)

  20.05.21 o 22:28
 • Jennie
 • Jennie
 • Jennie
 • Jennie
 • Jennie

  hej pomoź znależć piosenkę zaczyna się na 12:55 piosenka jest po niemiecku lub po holendersku facet i kobieta śpiewają refren leci jodłująco i ya ya ya ya ya zwrotki piosenki jest dość nie zrozumiałe http://rozpoznajemy.pl/muzyka-z-programow-tv/pomozecie-mi-znalezc-niemiecka-piosenke-z-rtl7/i142514#latest

  25.04.20 o 09:25
 • wajderyk

  Cześć. Czy pomożesz mi znaleźć tytuły tych utworów typu EPIC MUSIC? Bardzo proszę Link do playlisty filmików: https://www.youtube.com/playlist?list=PLM5T-KECH6AcbIpF21x3WgEJdT_fx1Ugu

  5.01.20 o 16:49
  • sharon86
   może tu będą te utwory
   https://www.tunefind.com/movie/the-good-dinosaur-2015
  • wajderyk
   wajderyk
   Niestety nie.