Muzyka z Russian Music Box

13435373940254

Odpowiedzi

  • mona80mona80 Użytkownik
    LesteroV
    Bardzo dziękujemy i cierpliwie będziemy czekać
  • witam szukam piosenki ktora wpadła mi w ucho.Piosenka jest w jez rosyjskim wiem ze spiewa ja kobieta z mezczyzna i w refrenie panna spiewa cos takiego "tani dam"czy "tani dan" albo "taki tam" nie znam rosyjskiego wiec nie wiem jak sie pisze ale pisze jak slysze.Bardzo fajna i szybka piosenka z dobrymi bassami.Moze ktos zna?
  • mona80mona80 Użytkownik
    A słyszałeś tylko czy może teledysku kawałek widziałeś
  • luki2010
    Słowa "Tani dan" nic nie oznaczają to po prostu takie polskie tra la la la.
    Może jednak pamiętasz coś jeszcze? Słowa a może klip widziałeś i potrafisz opisać kto śpiewał? Jak wyglądał? Może załapałeś jakiś szczególik z teledysku albo z refrenu?
    Wiesz w Rosji nie ma piosenkarza, który nie nagrał duetu z kimś innym. Uwierz mi, duetów mają big bardzo dużo. Np: zespół Para Normalnych z piosenką pt "wstawaj"

    Pobieranie danych...
  • Albo nowość "Nielubimyj, nielubimyj"

    Pobieranie danych...
  • Hehe.Bylem w domu a przy bloku byl jakis festyn i proba mikrofonu i wtedy leciala ta pionenka.Zapamietalem tylko refrent bo byl. zajebi.ty.Pamietam ze jego spiewala kobieta i na poczatku tani dam tani tam cos takiego nie wiem czy tak sie pisze.Piosenka fajna i chcialbym ja znalesc ale chyba nic z tego.. :(
  • To niestety za mało info. Jeśli sobie coś przypomnisz polecam się.:face-smile::face-devil-grin:
  • nie wiem moze to disco polo jakies.
    Ref cos takiego " tani dam,tani dam tani daaaaam i slowa rosyjskie ;<"
  • szkoda ze nie znam rosyjskiego.Nawet jakbym wiedzial co spiewa nie wiedzialbym jak to napisac haha:D pozdrawiam. :face-plain:
  • :face-smile:
  • Piosenka ta leciała na Russian Music box. Był to najprawdopodobniej rap. w teledysku było czerwone volvo. Raper włożył dziewczynie kartkę za wycieraczkę . W nazwie tej piosenki było na pewno słowo 'Tiebia" niestety nic więcej nie wiem ;((( możecie mi jakoś pomóc w odszukaniu tej piosenki? ;( proszę :* Bardzo mi na tym zależy :face-crying::face-crying::face-crying::face-crying::face-crying:
  • Ponieważ nie wiem jaka to może być piosenka.
    A czerwone samochody kojarzą mi się z Dimą Bilanem i Vera Breźnievą dam ci piosenki kilku raperów.
    Może to ci przybliży Twoją piosenkę:
    Tmati
    Pobieranie danych...


    Dżygan
    Pobieranie danych...


    Kasta
    Pobieranie danych...
  • Zobacz ponadto videa ze str 10 oraz 14 :face-smile:
  • Kolejne ksywy raperskie to:
    ST
    Pobieranie danych...


    MC47 GENIALNA NUTA
    Pobieranie danych...
  • Niestety nie znalazłam tamtej piosenki.. .;( no ,ale mimo to dziękuję ... W każdym bądz razie zapamiętałam z tego teledysku właśnie yo duże czerwone Volvo. i Dziewczynę ,która miała długi bodajże czarne włosy ... ;):face-monkey::face-monkey::face-monkey:
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.