Muzyka z Russian Music Box

13031333536254

Odpowiedzi

  • Jagienko,
    nie wiem ale wydaje mi się, że ludzie przestają się chociaż wstydzić, że słuchają takiej muzyki.
    Na razie tylko tutaj:(
    Ale widzę światełko w tunelu:)
  • mona80mona80 Użytkownik
    Powoli się przestają wstydzić ale nadal jest przekonanie że rosyjskie to może być tylko disco polo (ostatnio mi tak powiedziała znajoma) dla niektórych jest dziwne że ktoś może słuchać rosyjskiej muzyki mimo ze u nas w muzyce jest naprawdę marnie
  • Wszystko co powiedziałaś to prawda. Ale to Ty. ja i Jagienka i mnóstwo tzw Anonimów jesteśmy tym światełkiem w tunelu. Bardzo jeszcze odległym, bardzo słabym ale ...:face-devil-grin:
  • muzyka rosyjska jest mało znana bo nie jest puszczana w znanych stacjach telewizyjnych i radiowych:...ja gdybym jednego,pochmurnego dnia z nudów nie skakała po programach to bym nie wiedziała o istnieniu takiego programu jak russian music box.w tej chwili jest to najczęściej oglądany przeze mnie program muzyczny...a ja wierzę,że to światełko z czasem stanie się wielkim ŚWIATŁEM
  • mona80mona80 Użytkownik
    No ale nasze światełko w tunelu robi się coraz większe i większe i bardzo mnie to cieszy :face-smile::face-smile::face-smile:
  • szukam piosenkę,która śpiewa dziewczyna w średniej długości włosach,teledysk jest raz czarno biały za chwile w kolorze,co pamiętam to, że ona śpiewała na dachu jakiegoś wieżowca,w tle tańczyła chyba dziewczyna bardzo szczupła ,włosy miała postawione(mogę się mylić i może to być facet),pamiętam jeszcze scenę jak jedzie w windzie w płaszczy,futrze,pod nim jest naga...
  • Ok to chyba zespół Vintage z piosenką pt "Ewa" albo "Adionoczestwo lubvi"
    proszę

    Pobieranie danych...


    Pobieranie danych...
  • Super wyrzuciło mnie i dodało odpowiedz jako anonim:face-crying:
  • mona80mona80 Użytkownik
    Ewa nie martw się ja jak przeczytałam post to wiedziałam że ten anonim to musisz być nikt inny :face-devil-grin:
  • ehhh to żaden z tych utworów:face-sad:...tamta laska miała krótsze włosy,chyba nawet lekko się jej kręciły,teledysk był w większości czarno biały...ona śpiewała na dachu budynku,w tle tanczyła grupa osób...jedna z tańczących była krótko obciętą chyba blądynką,utwór był rytmiczny :face-crying:
  • Rytmiczne utworki kojarzą mi się z zespołem Infiniti
    dam ci ich jakąś piosenkę pt "Slozy-wada" w połowie akcja video przenosi się na dach:

    Pobieranie danych...
  • niestety to też nie to:face-sad:,w każdym bądź razie i tak dziękuję,że w ogóle zainteresowałaś się:face-smile:
  • Cała przyjemność po mojej stronie. Przykro mi że nie pomogłam. Może następnym razem:face-devil-grin:
  • witam ;D

    kiedyś wygrzebałam taką nutę fajną, jednak nie wiem jak nazywa sie ten raper ...
    znaczy mniej więcej wiem tyle,że nie umiem przełożyć liter na rosyjski i nigdzie nie mogę go znaleźć ;d
    ktoś mógłby mi napisać jak się nazywa ??
    Pobieranie danych...
    :
  • Już nie trzeba ...znalazłam sobie ;DD
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.