Muzyka z filmiku

Utwór z wykorzystaniem animacji (animated music video)

Poszukuje utworu. Pamiętam raczej tylko animacje zawartą w teledysku. Teledysk ma na pewno więcej niż 5 lat, przedstawia ucieczkę postaci z miejsca przestępstwa (po zastrzeleniu policjanta). Podczas ucieczki, osoba ta jedzie samochodem i w czasie całego trwania teledysku postać wyobraża siebie, jako kogoś innego, co chwile zmienia się w rożne postaci filmu, muzyki, seriali, kreskówek (pamiętam że było to dość widowiskowe jak na animacje). Z czego co pamiętam pod opisem, autor chciał uświadomić że coraz więcej osób zatraca własną osobowość na rzecz fikcyjnej/zmyślonej postaci. Nawet jakoś to zaburzenie było nazywane (po angielsku) ale za nic nie mogę sobie przypomnieć. Z czasem pojawiania się co raz większej ilości śmieci na internecie po prostu nie mogę sobie poradzić w ponownym odnalezieniu tego utworu.

Odpowiedzi

 • Animacja była bardziej "komputerowa" czy "kreskówkowa"? Pamiętasz jakieś konkretne postacie (w które. Upodobnił się bohater)?

 • RRobRRob Użytkownik
  edytowano 10.10.20 o 10:38

  jak masz konto na youtube to możesz odnależć ten teledysk w opcjach historii

  Zmieniony przez RRob
 • 3nvy0ne33nvy0ne Użytkownik
  edytowano 11.10.20 o 08:36

  @RRob - co najmniej 4 razy OS miałem zmieniany po drodze, a utwór ten słyszałem/oglądałem w czasach kiedy nie było "przymusowej" rejestracji na google/yt. To może być starsze o wiele niż 5 lat, nawet w granicach 10.

  @Tomkon - animacja w stylu kreskówkowym, rozrzut postaci był ogromny, od bohaterów Pulp Fiction, przez Clinta Eastwooda, królika Bugsa, po Akirę, nawet do postaci aniołów z neon genesis evangelion..

  Zmieniony przez 3nvy0ne
 • Szukam cały czas, małego szmergla już dostaję :D

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.