Co to za wersja lub remix Darude - Sandstorm ? Charakterystyczny inny bas niż w oryginale.

Co to za wersja lub remix znanego hitu ? Na starej kasecie miałem ten kawałek w tej wersji i postanowiłem go zgrać na kompa i wysłać Wam abyście mi powiedzieli co to za wersja lub remix. Za wszystkie podpowiedzi z góry dziękuję. Mam nadzieję, że ktoś będzie wiedział co to jest za wersja/remix ? Charakterystyczne jest tu inne brzmienie syntetycznego basu - takie bardziej ciemne, mroczne i tajemnicze niż w oryginale według mnie przynajmniej.

EDIT: Przepraszam za niską jakość nagrania, ale sami rozumiecie - kaseta już stara, wyeksploatowana i zakurzona, a poza tym wrzuciłem to w jakości MP3 64 kbps, bo przy wyższej jakości plik zajmował więcej niż 2 MB i wyrzucało błąd, że plik jest za duży.

Darude - Sandstorm (kaseta Dream Dance)3.mp3
Zmieniony przez doomfan

Odpowiedzi

 • Witam, ta wersja brzmi jak ta nutka: "Dream Chaser - Sandstorm 2006" , nie wiem tylko do jakiej wersji to dopasować - radio edit czy original remix lub club mix :)

  Podziękował(a) (1)doomfan
 • RojectRRoject Użytkownik
  edytowano 29.01.23 o 20:38

  Jeśli masz jakiś większy plik który tu nie chce wejść to zawsze go możesz wrzucić na zippyshare.com lub anonfiles.com i wkleić link w poście ;)

  Według mnie jest to po prostu wersja Original Mix która na kasecie została nieco "wykastrowana".

  Darude - Sandstorm (Original Mix)

  Pobieranie danych...

  Zmieniony przez Roject
  Podziękował(a) (1)doomfan
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.