Piosenka Leciała Ponad 10 Lat Temu Na Viva Zwei.

Latynoski zespół. Młode rockowe dziewczyny w podartych ciuszkach. Teledysk specyficzny, prosty. Dziewczyny wystilizowane na rockamanki z lat 80' lub 70', grajace i śpiewajace w małym pomieszczeniu. Temat przewodni corazon. Kilka razy pojawiający się refren, a w nim zdanie: "Corazon .(...). corazon". Niestety nie znam hiszpańskiego. Nazwa zespołu również może zawierać corazon (serce). Teledysk był emitowany nieraz w jednym z wieczorno-nocnych programów (nie pamietam nazwy) na nieistniejącym już kanale viva zwei.

Odpowiedzi

  • piosenkę kojarzę ale również nie mam pojęcia jaki jet jej tytuł, bardzo imprezowa;P
  • Pobieranie danych...
  • Niestety nie, to byly czasy gdy na vivie (przynajmniej tej drugiej niemieckiej) leciała inna, alternatywna muzyka. Chyba nie ma tutaj ludzi którzy to pamiętają a szkoda. Utwór typowo rockowy, dziewczyny w rockowych podartych ciuszkach bez makijażu z dlugimi włosami, teledysk zrobiony prawie jak w garażu i powtarzajace się : Coooorazon....(...) corazon.
  • Ja powiem tak, jesli to nie to-fajnie ze napisales, ale chyba zapomniales/as podziekowac...!!!! ludzie staraja Ci sie pomoc a Ty nawet dziekuje...!!!! Helloooo???
    Pozdrawiam Ernest 77...
    Nahaha24
  • Wszytkim pomagajacym, pouczajacym, mającym dobre chęci mowię sczere dziękuję i Bóg zapłać. Liczę na to, że nadal moge liczyć na pomoc w odnalezieniu tej piosenki. Pozdrawiam
  • :face-devil-grin:
  • No dobra, znalazłem...kiedyś;p

    Pobieranie danych...

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.