Poszukuję Nazwy Serialu!!!

W tym serialu jest zielony człowiek(cały film jest animowany)i on się chyba czesio nazywa i to leci na MTV i 4. U mnie n telewizorze jest ''Włatcy Móch''i jak mi się wydaje to to jest z błędem i cały czas mi się pokazuje tak.I poprosił bym aby mi ktoś podał nazwę serialu(on leciał przed chwilą na MTV)bo mi się wydaje że mój TV jest zwalony i to nie jest prawdziwy tytuł
Z GÓRY DZIĘKI

Odpowiedzi

  • ehh...albo se robisz jaja albo jesteś tępy...serial się tak właśnie nazywa, błędy w nazwie są celowe
  • cheloł!!! ja nie mogę być tempy bo mam 14 lat i na pewno nie mogli dać tytułu z błędem!!!!ŻAL Mi CIE:face-plain:
  • po pierwsze: naucz się korzystać ze słownika skoro masz "14 lat" i piszesz tempy, po drugie: błąd w tytule jest celowy tak jak napisałam powyżej, po trzecie: jak taki jesteś mądry to wpisz w google nazwę "Włatcy Móch" i wtedy zobaczysz, że to ten serial a nie się wymądrzasz
    Pozdrawiam
  • ŻAL MI CIĘ BŁĄD NIE MOŻE BYĆ CELOWY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Tobie się płyta zacięła?? Żal Żal Żal, tylko jedno słowo potrafisz? Co do serialu to proszę podaję ci link do wikipedii o tym seriulu, skoro google cię pogryzie...
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Włatcy_móch
  • A nawet ci podam stronę oficjalną srialu: [link:wlatcy.pl]
  • BOŻE CO ZA DZIECKO !!!!!!!JAK W SERIALU MOŻE BYĆ BŁĄD ORTOGRAFICZNY????????????????NO PROSZĘ ODPOWIEDZ
  • ja się zggadzam jak w serialu może być błąd ortograficzny?:face-plain::face-plain::face-plain:
  • Czy ty jesteś jakimś niedorozwiniętym idiotą?? Podaje ci do cholery dwa linki, które świadczą o tym, że ten serial tak się nazywa, włącznie z błędami ortograficznymi. Jeżeli chcesz się tak bardzo dowiedzieć czemu w nazwie są błędy to napisz do producentów serialu, choć myślę że oni raczej nie będą sobie zawracać czterech liter jakimś dzieciakiem, który ma z tymi błędami problem.
  • Jezus Maria, jaki ułom!
  • zgadzam się, tylko kto?
  • a ja się zgadzam z tym że w serialu nie może być błędu ortograficznego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:face-smile:
  • cioty z was i tyle
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.