Popularna Piosenka Klubowa

leci bardzo czesto w klubach, wszyscy do niej swietnie sie bawia, cos na wzor manieczek, dobre rytmowe techno i co jakis czas "Jazda". ciezko cos wiecej napisac, to jest jedyna z takiego gatunku ktora tak czesto leci w klubie ! Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi

Odpowiedzi

  • jestem przekonana ze to jedna z przeróbek ekwadoru... ;>
  • szukałem już w tym kierunku, to niestety nic ekwadoru. wiem jedno, to polski kawałek
  • hmmm... ta piosenka zaczyna sie bumc bumc bumc w dalszej kolejności umc umc umc i po 8 minutach przechodzi w ymc ymc ymc... następnie możemy usłyszeć nieład a zarazem porządek i wyobrazić sobie za pomocą tego basu piękną hiszpańską nowele którą zapoczątkuje sample krumc krumc kruumcc.. po 14 minutach wchodzi piękny dziewiczy i nigdy niesłyszany głos.. który w dalszej intonacji stwarza poczucie wręcz "kwiczenia" mam na myśli "dzikiej jazdy" w dalszym ciągu odgłosów w mniemanym utworze możemy dosłuchać się słowa JAAAAZDAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!! zakończenie jest w rodzaju gymc gymc gymc które przeradza się w prymc prymc prymc. Wszystko się powtarza co najmniej 4 razy i trwa około 20 minut. Tym razem trafiłam..? ;>>>
  • Witaj!

    Dla szukającego *abecadlo pewnie trafiłaś kulą w płot ale ja się ubawiłem czytając Twoją wypowiedź. ;) Wracając do tematu, proponuje po prostu zapytać DJ'eja, zdecydowanie szybciej się z tą 'zagadką' uporasz. :)

    Pozdrawiam i życzę powodzenia.
  • Hmmm możesz powiedzieć gdzie słyszałaś tą piosenkę (klub) jak tak to jaki ??
    Podaj coś bardziej konkretnego :) to ułatwi poszukiwania...
    pozdrawiam.
  • to bylo szybkie, rytmiczne techno, malo ambitne, ale wpadajace w ucho jak nic ]:->
    w wielu klubach to slyszałem
    i niestety Anonimie, pomylilas sie :)

    chyba sie poddam, nigdzie tego znalezc nie mozna :]
  • Tez mam problem z rozpoznaniem piosenki , często leci w klubie 68 w lublinie, z tekstu trudno jest coś zapamięta ale leci jakos tak a a a a ajo ajo a i ogólne merdanie językiem , mam nadzieje że ktoś ja zna tutuł i autora:face-smile:
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.