Muzyka z reklamy

Zbuntowani:)

124

Odpowiedzi

  • Czy znacie tytuł piosenki, która leciała, gdy Diego rozkuwał Robertę z kajdanek ( wpatrywali się w siebie ). Ta piosenka taka bardziej wolna jest. Bardzo proszę napiszcie bo szukam jej cały czas w internecie i bez rezultatów.

    Pozdrawiam
  • Piosenka, która leci jak Diego rozkuwa Robertę to: Luis Fonsi - "Nada es para siempre" :)
  • :face-devil-grin:
    Tez szukam tej piosenki...ona jest bosskaa !!!:face-smile::face-smile:
  • TeŻ szukam piosenki ale niestety niewiem jak sie nazywa i nie moge też powiedziec w jakim momencie filmu była ale jak by ktoś znał cos takiego to z góry dzięki:face-smile::face-smile::face-smile::face-smile:
  • Nada Es Para Siempre-to jest ta piosenka luis fonis ją chyba śpiewa
    Kocham ją:face-crying:
  • jak ktoś chce ściągnąć piosenke RBD fuego to niech wpisze w google ,,fuego od siebie,, :) i ogółem tam na tej stronce odsiebie.pl znajdziecie dużo utworów RBD jak i inne pioseki innych artystów :) Pozdrawiam :)
  • POMOZCIE Z PIOSENKĄ W CZOŁÓWCE
  • Ilona;)
    Witam. Chcialabym znalezc tytul piosenki czolowej w "Zbuntowanych". Chodzi mi o ta, co na parkiecie chyba spiewaja ja m.in. Roberta, Mija, ten z fioletowymi wlosami... (wydaje mi sie ze nazywa sie on Giovanni... ale nie jestem pewna. NAPEWNO MA ON FIOLETOWE WLOSY).
    w tej czolowc Roberta jest ubrana w spodnie w moro i taka rozowo zielona bluzke.:face-smile:

    POMOZCIE

    z gory dziekuje:face-monkey:
  • Jak się nazywa ta piosenka co leci na koncu filmu ?
    Śpiewa ja diego a pózniej roberta.
    Sliczna jest. jakby ktos wiedzial to prosze o odp:)
    Pozdr:*
  • myummyu Użytkownik
    RBD - Este Corazon :)
  • Jak nazywa się piosenka co śpiewała ją mia na koncercie w monterrey?? nigdy nie moge znaleźć. Z góry dziękuję
  • Jak chcecie, to tutaj są tytuły piosenek, które przeważnie leciały w RBD. Mogę się do czegoś przydać Wam :) Pozdrawiam :*
    RBD/Rebelde:

    Rebelde
    Solo quedat en Silencio
    Fuego
    Fuera
    Que hay detras
    Tras de mi
    Un poco de tu amor
    Ensename
    Tu amor
    Ser O Parecer
    ... jest ich więcej, tylko trzeba dobrze poszukać. > www.google.pl nie gryzie :face-devil-grin:
  • jaki jest tytuł piosenki co jest w czołówce 2temp, co roberta leży na łóżku, śpiewa i macha nogami?? I jeszcze , w odcinku 74, 2 temp. taki urywek był co mia (anahi), śpiewa sama, jaki ma tytuł??
    Dzięki!! :)
  • jak roberta macha nogami w czołowce to piosenka 'Aun Hay Algo'
  • jak nazwya sie piosenka na poczatku serialu zbuntowani spiewa ja taki chlopak
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.