Proszę O Rozpoznanie Głos Męski Chyba Pop

2

Odpowiedzi

  • no zaspiewaj nie krepuj sie no chyba ze sie wstydzisz bardzo
  • przeciez jestes anonimowy no, nikt nie bedzie wiedzial ze to Ty ani smial sie z Ciebie
  • generalnie rozpoznajemy.pl jestesmy tu po to by sobie pomagać więc w czym jest problem?
  • burning? moze sean kingston- fire burning ?:p
  • to nie to chociaż w podobnym stylu
  • ludzie pomużcie
  • zaśpiewaj! inaczej nie da rady!
  • kambizi" ? - to może być "come easy" ale nie wiem.nawet nie wiem od czego zacząć.zaśpiewaj bo pisanie fonetycznie jest do bani : )
  • nawet nie kambizi tylko kabizen - nie mam pojecia pod co to podpiac
  • myummyu Użytkownik
    Wet Fingers - Put Ur Hand Up <--- Nie wiem co to, nawet nie słuchałam. Wydaje mi sie, że wiem o jaką piosenkę Ci chodzi, ale nie moge jej znaleźć. Mam nadzieje, że to to, co podałam.
  • no trochę jest podobne, ale to nie to :face-sad: To sen do sen do jest najbardziej wyeksponowanymi słowami w piosence - to wskazówka dla pomagających mi
  • myummyu Użytkownik
    To "sen do sen do" kojarzy mi się z "hands up hands up" Może poszukaj w tę stronę?
  • Nie chodzi mi o Come Easy!!! Jeśli by o to chodziło to bym napisał kam izi. Pomożecie czy szukać innej strony? NIE GADAJCIE ŻE NIE WIECIE BO WIĘKSZOŚĆ Z WAS ZNA TEN DZIWNY JĘZYK W KTÓRYM TO JEST ŚPIEWANE A CO ZA TYM IDZIE POTRAFICIE ROZPOZNAĆ O CO MI CHODZI. NAPISAŁEM TO DOKŁADNIE TAK JAK JEST W TEJ PIOSENCE. POMÓŻCIE.
  • nie zaśpiewasz - nie zgadniemy. Twoja wymowa jest taka że nic z tego nie damy rady skojarzyć. nie wiem czego się wstydzisz. zaśpiewaj, nagraj, wstaw - może ktoś skojarzy.
  • MOJa wymowa? CO TY GADASZ. Ja mówię tak jak słysze!!!!!
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.