Szukam dwóch piosenek

Szukam od iks iks czasu dwóch piosenek. Nie pamiętam słów ani nic prócz urywki teledysku. Jedna piosenka to taka, w której cały teledysk tańczy dziewczyna albo chłopak (nie pamiętam) i chyba jest moment w teledysku, w którym jest kamera na niebo i nad tą tańczącą osobą leci samolot. Nie wiem czy ta tańczącą osoba nie ma w teledysku podkoszulki białej. Nie pamiętam też czy to była tylko sama muzyka, czy byly jakieś słowa. A druga piosenka, to że chyba 3 kobiety idą ciągle przez miasto i tańczą po drodze. Nie pamiętam czy one od razu wszystkie szły razem czy tak po kolei dochodziły i każda zaczynała śpiewać po kolei i tańczyć. No dosłownie mam to wszystko w pamięci jak za mgła, więc za dużo danych nie mam jak podać. Na pewno nie były to smutne piosenki, tylko raczej takie energiczne.

Odpowiedzi

  • Sprawdz HAIM - Want You Back

    Podziękował(a) (1)IAmYourEmo
  • Jezuuu, kocham Cię!!! Tak,jedna z dwoch rozpoznana. Szacun, że odgadłeś co to za piosenka mając tak mało danych. Boże dziękuję!! To jeszcze tylko ta jedna mi zostanie. Ale i tak jestem mega happy. Dziękuję dziękuję dziękuję!!!

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.