Jak się nazywa ten utwór?

Szukam tytułu pewnego utworu, mam trwające kilkadziesiąt sekund nagranie gdzie zanucony jest fragment, prawdopodobnie z refrenu, w każdym razie chodzi mniej więcej o coś takiego co słychać w tym załączonym fragmencie. Jakość jest słaba ale może ktoś będzie wiedział o co chodzi.

Najlepsza odpowiedź

  • Zaakceptowana

    Ten motyw powtarzający się 4 razy od 0 do 24 sekundy z czymś mi się kojarzy, ale ciągle nie mogę dojść, z czym...

Odpowiedzi

  • Wiesz może coś jeszcze o tej piosence? Polska czy zagraniczna? Jaki gatunek (np. dance, pop, rock)? Bo przy słuchaniu fragmentu coś mi świta, ale na razie nie mogę załapać ;-)

  • TraciTTraci Użytkownik

    Prawie na pewno zagraniczna (choć całkowitej pewności nie mam). Niestety nie wiem nic więcej na temat tego utworu. Mam tylko to nagranie gdzie mniej więcej jest zanucony kawałek melodii być może z refrenu. Aha i na pewno nie jest to zbyt nowy utwór, ma przynajmniej kilka lat (minimum z 5-6). Może być znacznie starszy ale określiłem ile minimalnie może mieć. Teraz od bardzo dawna w sumie tego nie słyszałem, ale mogłem słyszeć właśnie kilka lat temu. Teraz już na pewno nie jest to popularne ( o ile kiedykolwiek było) więc może być problem z odnalezieniem tego.

  • Pewnie nie jest to piosenka, której szukasz, ale wreszcie załapałem, z czym mi się to kojarzy - Budka Suflera "Nie wierz nigdy kobiecie".

  • Moim zdaniem nucenie idealnie pasuje do Chloe Howl i "Rumour".

    Pobieranie danych...

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.