Jaki tytuł nosił ten utwór?

Istnieje taki utwór jak Scooter - Stack on Replay. Istnieje jeszcze jeden z gatunku Harstyle, gdzie jeśli dobrze pamiętam śpiewa kobieta, a sam Jump muzyka jest rozszerzona.

Ktoś kojarzy? Usunąłem tyle fajnych utworów z listy. czegp załuję.

Najlepsza odpowiedź

  • Moim skromnym zdaniem chodzi o ten kawałek: "DJ Phil TY - A Kay A (EHM Mix)" , bardzo dobra nuta :)

Odpowiedzi

  • O taaak, już pamiętam. Nawet nie muszę sprawdzać. Dziękuję :)

  • Drobiazg, pozdrawiam serdecznie :):)

  • A może z tymi utworami mi pomożesz? Szczególnie z 5:14 :)

    Pobieranie danych...

  • I wzajemnie. Dawno Cię tu nie widziałem ;)

  • Utwór z 5:14 to :"Alphaverb Feel Good AVIO s Exploration Of Space Edit"

    Tutaj pozostała tracklista:

    1. A-Wak - System Activated (Original Mix)
    2. Brennan Heart- City of intensity
    3. Brennan Heart - Do You Believe It
    4. A-Drive - Your Life (Jones and B-Front Remix)
    5. Alphaverb - Feel Good AVIO Edit
    6. Flarup & ABW - Emotions (Xstatic Anthem)
    7. ??????
    8. Tom i Jarry Discogirl
    9. Max Farenthide feat Nicco - On And On
  • Trochę w życiu prywatnym posypały się pewne sprawy (nie związane z Covid-19) i serwis "na chwilę" musiałem odpuścić. Na chwilę obecną jest lepiej - czas pokaże na jak długo, ale jeśli tylko będę mógł Wam tutaj pomóc to się postaram :D:D

  • Oo, dziękuję bardzo :) Miałem 1,2,3 i 5 oraz A-Wak i Gostosa - Sutra ale usunąłem. Chętnie bym znalazł więcej różnych i połączył z Handsup. Dalej już sobie poradzę

  • Kolego. Mi się również posypało i to po całości. Również małą przerwę miałem od próśb o rozpoznanie utworów. Po 2 latach super życia posypało się. Życzę Ci, żeby było coraz lepiej i trzymam kciuki :)

  • Dziękuję bardzo - również życzę powodzenia w walce o własne szczęście.

  • Dzięki, przyda się. Właściwie poznałem kogoś i kto wie. Może te miesiące nie będą tak puste a i tez może znajdę wreszcie zajęcie, które mi pozwoli później coś kupić, czy zaprosić kogoś.

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.