Piosenka z drugiej połowy lat 90.

2

Odpowiedzi

  • Yarabi - Yarabi

    Podziękował(a) (1)adinurek
  • To tez nie to, nie jestem pewien,czy ta piosenka nie była po francusku + arabski klimat, to obstawiałbym, któreś z państw postkolonialnych Afryki. Ale to może być troszkę naginane...

  • Dario G - Sunchyme

    Podziękował(a) (1)adinurek
  • To nie to, tamten utwór bardziej kojarzy mi się z Bliskim Wschodem, niźli z rdzenną Afryką.

  • RRobRRob Użytkownik

    Sting - Desert Rose

    Podziękował(a) (1)adinurek
  • Też nie to, ale dobry kawałek.

  • Khaled "Aicha" jest po francusku we wschodnim stylu ale nie ma chórków.

    Podziękował(a) (1)adinurek
  • Coś w tym klimacie, ale dalej nie to.

  • To ja jeszcze z Arashem spróbuję, ta piosenka jest w wolnym tempie i w refrenie słychać coś podobnego do "murabbi"

    Pobieranie danych...

  • Niestety, to nie będzie chyba nic że stajni Arash'a. Upierałbym się przy klimacie bliskowschodnim. I nie jest to kawałek do tańczenia za bardzo. Przynajmniej nie takiego klubowego.

  • Teraz ja strzelam chociaż nie jest to z połowy lat 90: Julie Pietri - Eve Leve Toi

    Pobieranie danych...

    Podziękował(a) (1)adinurek
  • SzmaragdowaNocSSzmaragdowaNoc Użytkownik
    edytowano 12.10.20 o 15:55

    Prawdopodobnie szukamy tej samej piosenki. Ja pamiętam, że w teledysku były trzy kobiety - szatynka,blondynka z krótkimi włosami i ruda z kręconymi. Słowa leciały jakoś tak - uni uemto um zum uni sarił uuuu ma jej uuuuu ma jej. Szukam od kilku lat i też zonk. W latach dziewięćdziesiątych często puszczali w programie z decykacjami.

    Zmieniony przez SzmaragdowaNoc
    Podziękował(a) (1)adinurek
  • MaupaMMaupa Użytkownik

    To może w języku Suahili Beautiful World-In Existence

    Podziękowali (2)SzmaragdowaNoc adinurek
  • Przypomniało mi się coś. Załączam nucenie piosenki, której tytułu nie znam ani wykonawcy też ale może to ta, której szukasz. Wszystko by się zgadzało - spokojna melodia, raz męski wokal a potem chórek żeński.

  • Maupa dziękuję, tak to ta piosenka :-)

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.