Co to za piosenka ?

«1

Piosenka była dosyć często grana w radiu w latach 00's/2000's. Grali to na stacjach radiowych takich jak RMF FM, ZET i być może Leliwa. Na RMF Maxx tego napewno nie grali - zresztą wtedy nie było jeszcze RMF Maxxa tylko Radio TAK więc odpada. Kiedy dokładnie to grali ? Może w latach gdzieś 2002-2007, tak stawiam. Stylowo i rytmicznie coś takiego jak w nagraniu poniżej, a czy melodycznie do końca poprawnie ? Zapewne nie, ale coś w ten deseń - instrumenty chyba podobne, w sensie ta elektryczna gitara basowa i wibrafon, choć mogła to też być marimba, ale już nie pamiętam, ja zagrałem to na wibrafonie, perkusja też oczywiście jakaś tam była. Śpiewała to kobieta, ale jaka melodia wokalu i słowa to nie mam pojęcia. Jeśli jeszcze chodzi o granie tego utworu w radiu - wydaję mi się, że dość często to puszczali więc i chyba dosyć znane to było tak więc może komuś z Was coś przyjdzie do głowy.

Najlepsza odpowiedź

Odpowiedzi

  • September - It Doesn't Matter

    Podziękował(a) (1)doomfan
  • To nie to niestety chociaż ten kawałek September znam i bardzo mi się podoba.

  • Bez większego przekonania zaproponuję to:

    Pobieranie danych...

    Podziękował(a) (1)doomfan
  • To też znam i jest świetne, ale to też niestety nie to. Już czuję, że będzie problem z odgadnięciem tego. :( No ale zobaczymy.

  • Sylver-Take me back

    Podziękował(a) (1)doomfan
  • też bez przekonania, ale zaproponuję to:

    Pobieranie danych...

    Podziękował(a) (1)doomfan
  • Niestety to znowu nie to. :(

  • ATC- My Heart Beats Like A Drum

    Podziękował(a) (1)doomfan
  • Ta twoja melodia i brzmienie są bardzo podobne do początku tej piosenki:

    Pobieranie danych...
    tyle, że tu śpiewa facet.

    Podziękował(a) (1)doomfan
  • Już tracę nadzieję czy kiedykolwiek ktoś to odgadnie jak i tą drugą piosenkę, no ale póki Wam się nie znudzi to możecie próbować. Liczę się jednak z tym, że inni też mają pytania na tej stronie i też chcieliby poznać tytuły swoich poszukiwanych piosenek więc całej uwagi nikt mi nie będzie poświęcał w nieskończoność tym bardziej, że tytuły piosenek innych osób może będzie dużo łatwiej rozpoznać zatem po co się męczyć z moimi ? Te dwa utwory to jednak wielka niewiadoma - może to w ogóle nie jest z lat 00's/2000's, a może 90's tylko w radiu puszczali to akurat w tamtym czasie i akurat ja to usłyszałem. Poza tym pytania innych ludzi spowodują prędzej czy później, że moje pytania wylądują gdzieś dalej na tej stronie i nikt nawet tego później nie zauważy, bo komu się będzie chciało przeglądać co jest na 50 stronie na ten przykład ? No właśnie. Nie twierdzę, że takich kozaków nie ma, ale ja przynajmniej nie mam złudzeń, że większość forumowiczów jednak nie będzie się bawiła w coś takiego. Ale to jest wszystko tylko moja opinia - resztę daję Wam pod rozwagę. Mimo wszystko i tak dziękuję Wam wszystkim za pomoc i zaangażowanie.

  • kolejna propozycja:

    Pobieranie danych...

    Podziękował(a) (1)doomfan
  • doomfanddoomfan Użytkownik
    edytowano 13.07.20 o 21:18

    Xyzxyz - to też znam, ale to niestety też nie to. Nawiasem mówiąc ta piosenka którą podałeś to chyba jakiś cover którejś piosenki zespołu ABBA. Kiedyś też często to grali w radiu, ale to akurat znam. Dobra, spróbuję dać inne nagranie ze zmienioną troszeczkę melodią - może teraz Wam coś się rozjaśni. Zawsze mogę dać to stare nagranie jakby co.

    Zmieniony przez doomfan
  • doomfanddoomfan Użytkownik
    edytowano 13.07.20 o 21:40

    Dobra, wrzuciłem to nowe nagranie, ale jest w tym ostatnim moim poście, bo coś mi odmawia posłuszeństwa ta strona i nie chce dać mi tego nagrania w pierwszym poście. Mam nadzieję, że to Wam nie przeszkadza. Pamiętajcie oczywiście, że to nie jest melodia wokalu tylko jakby tło instrumentalne które przetacza się przez większą część tego utworu. To co zagrałem gra w tle. Tak apropo tego powtarzającego się przez większą część tego utworu tła instrumentalnego przyszło mi tu na myśl Modjo - Lady - w tym właśnie kawałku jest coś podobnie jak w tym utworze o który mi chodzi, w sensie, że ten znany motyw przewodni w Modjo - Lady przetacza się przez większą część tego utworu, tj. Modjo - Lady oczywiście. To co zagrałem to też taki jakby motyw przewodni tylko, że w tym utworze o który mi chodzi, a nie Modjo - Lady, ale konstrukcja obydwu tych utworów coś mi się przypomina, że była podobna i nawet chyba mniej więcej w tym samym czasie to puszczali w radiu, ale tu już nie jestem do końca pewien. Może to Was naprowadzi na właściwy trop.

    unknown song8.mp3
    Zmieniony przez doomfan
  • sharon86ssharon86 Użytkownik
    edytowano 13.07.20 o 22:24

    Michael Gray - The Weekend

    Zmieniony przez sharon86
    Podziękował(a) (1)doomfan
  • Sharon86, to też znam, ale to nie to choć podejrzewam, że to podobne lata co ta moja poszukiwana piosenka. Cóż - pozostaje mi życzyć Wam dalszych dalszych mam nadzieję owocnych poszukiwań. Do tamtej drugiej piosenki co też szukam za chwilę dodam nagranie z tym akompaniamentem gitarowym co jest w tamtej piosence co szukam.

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.