Co to za piosenka ?

«134

Co to była za piosenka co grali ją kiedyś w radiu w latach 00's lub jak kto woli 2000's. Śpiewane to było chyba w duecie (kobieta i mężczyzna) przy akompaniamencie samej gitary akustycznej bez żadnych innych instrumentów typu klawisze, smyczki, dęciaki, itd.. Nie było tam także żadnej perkusji - dosłownie żadnej, także żadnych kotłów timpani itp.. Nie pamiętam już w jakim języku to było śpiewane, ale obstawiam angielski lub hiszpański, być może portugalski albo włoski, ale pewny nie jestem co do języka więc nie będę mówił pewno, że których z nich napewno. Piosenka była grana z tego co pamiętam na stacjach radiowych takich jak RMF FM, ZET i być może Leliwa. Na RMF Maxx napewno nie - zresztą nawet wtedy nie było RMF Maxxa tylko Radio TAK więc odpada. Jeśli chodzi o to kiedy dokładnie to grali w tych stacjach radiowych to sądzę, że było to gdzieś w latach 2001-2005 więc raczej pierwsza połowa dekady 00's/2000's. Z tego co pamiętam grali to wtedy dosyć często i chyba to było wtedy dość znane więc może komuś z Was coś przyjdzie do głowy. Melodii tym razem Wam żadnej niestety nie podam, bo sam nie mogę do końca skojarzyć tak z głowy jak to szło nawet malutkiego fragmentu - pamiętam tylko, że były tam chyba grane na tej akompaniującej gitarze akustycznej akordy B-dur (w sensie oczywiście Bb-dur, a nie H-dur, celowo o tym wspominam, bo nie wiem czy jeśli ktoś z Was zna się na muzyce to posługuje się system amerykańskim czy europejskim, a tak to będzie wiadomo o jaki akord chodzi) i F-dur. Jeśli jeszcze jakoś mogę scharakteryzować ten utwór - stylowo i rytmicznie to było coś takiego jak nieraz ktoś akompaniuje Wam na gitarze akustycznej przy ognisku na grillu, mam nadzieję, że rozumiecie co mam na myśli.

Najlepsza odpowiedź

Odpowiedzi

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.