Co to za piosenka ?

2»

Odpowiedzi

  • Próbowałem już dzisiaj Velvet i Infernal do tego dopasować, ale nic mi z tego nie wyszło. Powoli już tracę nadzieję, że to się kiedykolwiek odgadnie. Szukałem w tych swoich zbiorach MP3 na płytach CD tej piosenki - oczywiście nie znalazłem, a około połowa płyt mi nie działa mi do końca poprawnie (nie czytają wszystkich plików MP3 więc nie mam jak sprawdzić niektórych piosenek), a niektóre z nich nawet wcale i potraciły całkowicie dane, tyle są warte te płyty. Szajs jakiego nie mało.

  • Alex Saidac - Stay In This Moment (?)

    Podziękował(a) (1)doomfan
  • Nawet nie wiecie, jak mi głupio tak odrzucać te kolejne Wasze odpowiedzi i walić cały czas na "nie". :( W końcu skończy Wam się cierpliwość i pewnie dacie sobie spokój z tym pytaniem, bo ile można skoro cały czas bez przerwy się nie udaje ? Nie wiem już co Wam jeszcze podpowiedzieć żeby było łatwiej to odgadnąć. Może jeszcze to, że jak ta linia basowa gra sobie od początku utworu jak zapętlona to po pierwszych czterech taktach tego utworu kiedy gra tylko ten syntetyczny bas wchodzi dodatkowo taka charakterystyczna dance'wa perkusja elektroniczna, która gra tak - na raz stopa, na dwa werbel, na trzy znowu stopa i na cztery znowu werbel plus do tego jeszcze gra jednocześnie zamknięty hi-hat na 1i, 2i, 3i i 4i. I tak przez wszystkie kolejne takty tej piosenki. Może spróbujcie to sobie jakoś wyobrazić jak to by brzmiało coś takiego i wtedy będzie łatwiej, a jak nie to może jutro wrzucę jeszcze nowsze nagranie z tą dołożoną perkusją elektroniczną.

  • doomfanddoomfan Użytkownik
    edytowano 18.06.20 o 11:11

    Sharon86 - jesteś wielka !!!!!!!!!!!!!!!!!!! To jest to ! Kurcze, a jednak dobrze pamiętaliśmy, że to September tylko okazało się, że trzeba było poszukać tego kawałka w innej wersji. Już straciłem nadzieję, a tu taką miłą niespodziankę mi zrobiłaś. Wielkie dzięki Ci za pomoc. :) Ale dziękuje też wszystkim innym co się tu udzielali za zaangażowanie. Jesteście super !

    Zmieniony przez doomfan
  • A ja dziękuję za przypomnienie, bo już całkowicie zapomniałem o tym utworze.

    Podziękował(a) (1)doomfan
  • Dziękuję, ale są tu więksi ode mnie ;p Mówiłam, że każdy z nas to zna :) skoro było popularne to odnalezienie jest kwestią czasu. Kapnęłam się dopiero jak odpaliłam płytę, chyba wszystkie jej wersje teledyskowe różnią się od tych na płycie.

    Podziękował(a) (1)doomfan
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.