Piosenka Rosyjska Z Ru.tv

19394969899101

Odpowiedzi

  • Potrzebuję pomocy. Jakiś czas temu słuchałam piosenki kręcona była w restauracji gdzie facet spotkał kobiete jej kot wskoczył na jego stolik. pod koniec piosenki przyszedł jakis gruby gosc i wyłączył muzyke. spiewała to jakas kobieta z (facetem chyba)
  • a i coś tam śpiewała (niet priczin) jakoś tak
  • Niestety nie wiem. Najpierw skojarzyło mi się wyrażenie niet pricin (tł polskie nie ma przyczyny) z piosenką ukraińskiej grupy "Gorjacij szololad" pt "Scieny" ale to śpiewają same dziewczyny i w dodatku nie ma kota.
    Potem to Зара и Александр Розенбаум - Любовь на Бис (Lubov na bis).
    Proszę powiedz mi coś więcej. Opisz mi np wokalistów. W co np byli ubrani?
  • Witam Szukam dwóch piosenek z Ru TV. Pierwszy teledysk rozgrywa się chyba na plaży i śpiewa go blondynka w niebieskim stroju kąpielowym z deską do surfingu. Więcej nie pamiętam. Co do drugiej to leciała dzisiaj o 18:53 naszego czasu i jedynie zdąrzyłem uslyszeć słowa "da da da da" zanim obejrzałem się co to może być za piosenka to już się włączyly reklamy :/ może ktoś dzisiaj to oglądał i pomoże mi :)
    z góry dzięki za pomoc
  • Nagflad
    Może?
    Zhanna Friske - Gde-to Leto

    Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)Nagflad
  • Szukając twojej nutki znalazłam kilka piosenek ze słowami da da da np to Тутси - Хочешь Да-да-да ale wydaje mi się raczej ze może usłyszałeś coś innego np arazm zam zam
    zobacz proszę :)

    Pobieranie danych...

  • Powiem Ci, że ta Zhanna Friske jak najbardziej jest podobna do tej, której szukam jednak to nie ta piosenka. W tej nie ma motywu jak ona na plaży chodzi z deską surfingową. Może to kwestia innej piosenki, nie wiem zaczne szukać. a być może to całkiem inna piosenkarka :) Co do drugiej to Тутси - Хочешь Да-да-да refren podobny ale nie mogę znaleźć nic z nowszych teledyskow do tej piosenki bo nie przypomina to tego teledysku, który widziałem na Ru TV. a ta trzecia to już calkiem nie to :D ale mimo wszystko dzięki za pomoc i jak byś coś jeszcze miała podobnego to chętnie przesłucham
  • Nagflad
    zatem to jest pewnie ta piosenka :)

    Жанна Фриске - А на море белый песок.

    Pobieranie danych...
  • Nagflad
    widziałeś kto śpiewał? możesz opisać wokalistę?
  • Niestety, na chwile obecną nie mogę nikogo opisac. To jednak nie jest też ta piosenka którą wstawiłaś teraz. Pewnie na Ru TV często puszczają to samo więc zapoluje jutro z telefonem może na tym kanale i jak cos wyskoczy to albo użyje szukajki do muzyki albo zdjęcie pyknę i wstawię ;) Szukałem na googlach jakiś stron gdzie są teledyski puszczane z Ru TV ale nic nie mogłem znaleźć. Może Ty coś wiesz o takich stronach?
    Co do tej piosenki z tą blondyną to pamiętam, że właśnie była na plaży i w ręku trzymała deskę surfingową a ubrana była w niebieskie bikini.
  • Nagflad
    oczywiście że znam takie stronki :)
    dam ci parę linków tutaj możesz oglądać RU.TV oraz Russian Music Box online:)

    [link:ru.tv]
    Kliknij zakładkę "Клипы" a wyświetlą ci się artyści i ich klipy :)

    [link:qartulitvlive.com]
    Podziękował(a) (1)Nagflad
  • Nagflad
    oprócz tego jeszcze dam ci dwa linki gdzie znajdziesz listy przebojów i najnowsze klipy i albumy wykonawców popularnych w Rosji xD

    Krasnaja zwiezda - Czerwona gwiazda
    [link:redstarmusic.ru]

    [link:ru-music.eu]
    Podziękował(a) (1)Nagflad
  • Jeśli będziesz miał problem z cyrylicą (a w zasadzie z grażdanką) to pytaj. Chętnie przetłumaczę i pomogę :)
    pozdrawiam serdecznie i żałuję że nie mogłam odnaleźć piosenki
    Podziękował(a) (1)Nagflad
  • Dziękuje ślicznie ;) będę pytał w razie czego.
    Również pozdrawiam ;)
  • może jest ktoś w stanie rozszyfrować co to za piosenka. nie znam ruskiego więc napisze co mniej więcej słyszałem. Dynmiczna piosenka którą śpiewa kobieta. Zaczyna się słowami (tak bynajmniej słysze): "ramantika!, ramantika! krasiwe dziewuszki..." I pamiętam jeszcze że zasłyszałem w środku piosenki coś takiego: "chocież znać ja (moge) wskazać". na pewno też pare razy słyszałem "wsio rawno". Byłoby super jakby ktoś był w stanie mi pomóc :)
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.