Muzyka z Russian Music Box

1220221223225226254

Odpowiedzi

  • wlasnie to nie to ;/ ten nastolatek moze ma 14-15 lat i spiewa siedzac
  • a i jeszcze to tylko on spiewa i to chyba nie jest po rosyjsku ;/
  • Hej szukam piosenki, teledysk wyglądał mniej więcej tak śpiewało trzech facetów w teledysku byli jakby generałami armii, a reszta ludzi chodziła z takimi tabliczkami gdzie na jednej stronie było HA, a na drugiej HO. Tyle pamiętam z teledysku. Z góry dzięki za pomoc :)
  • Dobra już nie trzeba, od trzech dni szukałem piosenki, a przed chwilą przez przypadek na nią natrafiłem na youtube :)
  • Moi drodzy, ratujcie :P dwie piosenki rosyjskie, nie pamiętam gdzie już je słyszałam czy na jakimś kanale.. ale mam nadzieję, że znawcy tematu mi pomogą! :)
    1.mp3
    2.mp3
  • zuzzizuzzi Użytkownik
    @neverleaveme
    Nie jestem znawcą, ale te piosenki akurat znam ;)
    1. Вика Дайнеко - Дыши
    Pobieranie danych...


    2. Вика Дайнеко - Сотри его из memory
    Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)neverleaveme
  • Prosze bardzo pilnie potrzebuje piosenki w ktorej spiewa nastolatek i dodam ze ona bodajze nie jest po rosyjsku tylko jakies kraje balkanskie ale leci na music box ru
  • Witam, wrocilem kilka dni temu z Krymu, w klubach leciala jedna z@&%#$@&a nutka, ktora przypadkowa wlaczylem na sama koncowke w music box russian, nie ogarniam cyrylicy ale w tytul byl oddzielany kropkami cos w stylu X.X.X.X. Spiewa jakas laska. Jak ktos ogarnia o co mi chodzi, bardzo prosilbym o podeslanie linku :) Pozdraiwam
  • t.A.T.u - "Ya soshla s uma"
    D.D.Т - "Тy ne odin"
  • Chodziło mi tą nutke :)
    Pobieranie danych...
  • heej, szukam pewnej piosenki, nie widzialam teledysku ani nie pamietam slow :( na pewno jest to rap/hip hop, zwrtoki spiewa chlopak a refren dziewczyna, jest taki fajny bit jak w amerykanskim rapie, nie jestem pewna ale mozliwe ze jedna zwrotka jest nawet po angielsku :D i mozliwe ze w refrenie jak spiewa ta dziewczyna to jest slowo haraszo :D nie wiem czy dobrze pamietam ale bit nawet jest troche podobny do tego
    Pobieranie danych...
    :D
  • nikt nie wie? :(
  • Witam, ja szukam natomiast nuty z tego filmiku (interesujący mnie utwór zaczyna się od 1:21) - http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_352993&feature=iv&src_vid=iVfRPYtTfJQ&v=dpGSh7YJ9Ig.
    Chodzi mi po głowie już dość długo, a nikt nie kojarzy tego utworu :/
  • a może o to chodzi McLaren?

    www.youtube.com/watch?anonim/russian-music-box/aSRAq ,.m,.fgurNQ#$6
  • Hej. Szukam piosenki, gdzie teledysk do niej jest bardzo brutalny, tzn. facet uderza dziewczynę różnymi przedmiotami (i odwrotnie chyba też)... Widziałam ten teledysk na jakiejś rosyjskiej stacji muzycznej jakiś miesiąc temu, więc chyba jest całkiem świeży ;) Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.