Co to Za Utwór ( Opis Teledysku )

1192022242535

Odpowiedzi

  • siem. szukam piosenki która jak by to powiedzieć, taki "czarny" rap i bass bardzo dobry bass. proszę o pomoc.
  • Strasznie duzo szczegolow podales...
    Pierwsze z brzegu:

    Pobieranie danych...
  • Jak sie nazywa teledysk w ktorym dziewczyna spiewa i chlopaku i ogalada jego zdjecia potem przykleja je na scianie. Jest to nowa piosenka
  • zuzzizuzzi Użytkownik
    Gość Łukasiewicz
    Pobieranie danych...
  • szukam piosenki gdzie w teledysku dziewczyna jedzie w brązowej marynarce na koniu (chyba kasztanie) przez lat, a wcześniej jest w jakimś pomieszczeniu, brunetka ma w uszach srebrne kolczyki, uczesana w koka z grzywką na bok a na koniu ma ją już na wprost. błagam o pomoc
  • Witam. Szukam elektronicznego kawałka, gdzie dwie laski jadą na rolkach i się nawzajem nagrywają kamerą, a co jakiś czas są sceny ludzi skaczących do wody ze skarpy.
  • Teledysk którego akcja dzieje się w jakimś pokoju kobieta siedzi przed lustrem i śpiewa,wydaje mi się że jest tam jeszcze jakiś facet . Utwór jest dość w zaawansowanym wieku, bardzo proszę o pomoc.
  • Witam, chodzi mi o piosenkę sprzed ok. 20 lat. Jest to jakaś ballada metalowa. W teledysku facet ucieka przed policją, chowa się do domku, policjanci do otaczają i zaczynają strzelać. Facet gra na gitarze solówkę i wszędzie dookoła lecą kule. Bardzo proszę o pomoc i z góy dziękuję ;)
  • @Poli

    Whigfield - Saturday Night (?)

    Pobieranie danych...


    pzdr
  • @Robert

    Myślę, że to Damn Yankees - High enough ;)
  • szukam nazwy zespolu i tytul piosenki, gdzie w teledysku wszyscy sie calują, jest para ktora chodzi na rozne imprezy i sie na nich namietnie caluje, nawet para gejów sie caluje, muzyka klubowa
  • w teledysku kobieta jedzie samochodem poczatkowo zadowolona macha jakiemus bezdomnem a pozniej samochod "wariuje" i zaczyna sam jechac a ona nie ma nad nim kontroli.... jest chyba cos ze ja zawozi na impreze czy cos w tym stylu...
  • Witam szukam teledysku
    Dziewczyna w dlugich włosach z latarką chodzi po starym budynku i widzi np starego dziadka łowiącego ryby obraca się i dziadek znika , tak samo z impreza gdzie tańczą i tak chodzi, teledysk jest utrzymany w zielonych kolorach
  • Znalazłem :-)

    Pobieranie danych...


    he he :-)
  • astoaasto Użytkownik
    Co to za numer, w teledysku spiewa dwóch gosci jeden w kapeluszu drugi grubszy, spiewaja do studyjnego mikrofonu ???
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.