Szukam piosenki, nie znam tytułu ani wykonawcy.

1383941434485

Odpowiedzi

  • Pomóżcie mi znaleźć piosenkę. Jest to rap czy hip hop, bardzo rytmiczna i w języku angielskim, śpiewa ją kobieta a rapuje facet. Jedyne słowa jakie udało mi się rozróżnić brzmią chyba jak: "this is lover day". Słyszałam ją tylko parę razy w sklepie. Nie ma jej ani w radiu ani w tv. Ostatnio usłyszałam, przez przypadek, fragment tej piosenki w pierwszym odcinku programu "Żona dla księcia" na Club TV. Leciała tylko przez moment kiedy książe chyba Remigius wyszedł na ulicę i oceniał przechodzące dziewczyny. Liczę na Waszą pomoc!
  • szukam starej polonijnej piosenki (sprzed dwudziestu paru lat), nie pamiętam tytułu, ale coś jakby list... w tekście między słowami śpiewanymi są takie mówione przez wykonawcę słowa-"która to już noc bez ciebie, chyba jedna z tysiąca, myśli niejasne i strach przed powrotem"
  • Siemanko szukam piosenki ale nie znam ani teledysku w refrenie wystepuja słowa takie jak cos w tym stylu dam da di dam..spiewa to jakas kolesiana, no i bardzo to czesto leci w radiu na topie to jest.
  • witam szukam piosenki z 2006/2007 roku zostala wydana w tym samym czasie co lumidee . spiewal ja przystojny blondyn siedzacy na kanapie , tło było niebieskie . Piosenka jest w stylu Hip Hop , R&B prosze o pomoc i z gory dzieki pozdrawiam :)
  • Andzia: Maroon5 -One more night
    Pobieranie danych...
  • lolollolo Użytkownik
    @Gość
    Jeżeli jeszcze nie masz to jest to Time to fly - Death
  • szukam piosenki w której tekst leci: a f@&k a girl she's latina she's a hot her name is tina. Proszę o pomoc
  • Szukam tytułu albo wykonawcy jakieś wskazówki (pierwsz piosenka jaka leci na filmiku) szukam jej juz długo i nie mogę znaleść wie ktoś co to może być
    Pobieranie danych...

  • Hey , Szukam piosenki ale to jest raczej disco polo i w refrenie sa slowa Suzi Suzi chyba ze cztery razy tak powtarzane . z gory dziekuje
  • szukam kawałka z przed kliku lat. ja go miałem zapisanego pod "list do anki.mp3" albo coś takiego.
    generalnie na początku muzyka bardzo spokojna, jak z pozytywki. potem jest porządne trzepanie basem.
    z góry dzięki za pomoc
  • papciapapcia Użytkownik
    ?
    Pobieranie danych...

  • Gość asia 9.10.12 o 20:31
    Gość
    witam szukam piosenki która była wykorzystana w jednej z reklam samochodów zaczynała się od charakterystycznego "tik, tik, tik, tik ...." reklama była puszczana nie dalej niż 5 lat temu

    SAIL - AWOLNATION
  • Witajcie . Szukam piosenki , nie znam wykonawcy ani nazwy utworu ale kilka słów : ,, Przyjedź na milano poflirtować z młodą panną pomóżcie proszę
  • Siema. Słuchajcie szukam piosenki,która leciała często na vivie bodajże z 1995/ 96/97 roku. Śpiewa ją młody facet w języku angielskim, w teledysku występuje on i młoda kobieta. W pewnym momencie in rozgląda się na niebo, widać przelatujący samolot. W tle piosenki słychać fortepian lub pianino Słowa, które udało mi sie zapamiętać:

    W refrenie: "But if you cry so hard, cry to find away" albo " But if you try so hard, try to find the way"

    W tekście: I need you, i love you, i don't know what to do....

    Błagam pomóżcie, przszukałem już cały internet, a piosenka jest na pewno znana ;)
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.