Nutki z całego świata

1394042444583

Odpowiedzi

  • mona80mona80 Użytkownik
    Ewa klip jest super tez się uśmiałam, jakiś czas temu go widziałam piosenka niezła.
    Wrzuciłam nawet tekst na tekstowo.
  • ewoczek94ewoczek94 Nieaktywny
    edytowano 11.10.12 o 18:55
    LesteroV
    masz złe doświadczenia ale rozumiem że mówimy o Węgrach a nie Ukraińcach?
    Ja nie mam złych doświadczeń - na szczęście. To zło które ci się przydarzyło nie powinno jednak przytępić ci słuchu. Mnie chodzi tylko o muzykę. Nie przekładam jej na nic innego. Ani na Putina ani na Julię Tymoszenko czy mordobicia w knajpach pod Budapesztem.
    Proszę posłuchaj ich muzyki a może zmięknie i Twoje serduszko.
    Zmieniony przez ewoczek94
  • moniska87/ mona80
    na początku nie wiedziałam o co chodzi dopóki nie zobaczyłam tego licznika i kręcących się cyferek ... ale jak zajarzyłam to uśmiałam się jak nie wiem :):)
    PS kot ucieka? hihihhihih może ma rację?
    Mój pies jest bardzo zainteresowany i tylko patrzy czy pozwolę mu się władować na kolana.
  • papciapapcia Użytkownik
    Chyba mona80 proponowała już ten utworek ale nie jestem pewna czy to w tym wątku :)
  • Jeśli tak jeśli przeoczyłam to sorki :)
  • papciapapcia Użytkownik
    Mam dziwne wrażenie że ta nutka ma jeszcze innego wykonawce a może jest wersja po ang lub w innym języku , piękna nutka .

    Pobieranie danych...


  • @papcia

    'Heaven' ? ;)

    Bryan Adams - Heaven

    Pobieranie danych...


    pzdr
  • papcia
    Ani Lorak zaśpiewała to przepięknie. Kiedyś popełniłam nawet tłumaczenie tej ślicznej nutki. Proszę zobacz jest tutaj:
    http://www.tekstowo.pl/piosenka,ani_lorak,ya_vernus.html
  • papciapapcia Użytkownik
    LesteroV

    Też pomyślałam sb o tej nutce , jest bardzo podobna ale ja ją kojarzę z jakiejś starej bajki . A może to jednie moje małe deja vu muzyczne . Tyle tych piosenek podobnych - głowa mała :)

    Ewa

    Przeglądałam tekstowo , bardzo dużo tekstów z moną dodałyście jak i tłumaczeń muzyki rosyjskiej , cieszy mnie że ktoś kto się zna zajął się tym. Dla tych którzy lubią sb od czasu do czasu zanucić pod nosem , pouczyć się słów jest to super sprawa. Dzięki!
  • ZediaZedia Użytkownik
    Ewunia, Ty jak zawsze miłe słowa :*

    LesteroV w każdym kraju znajdują się ludzie i tzw. taborety, heh... Ja mieszkając tam rok, tylko z jedną osobą miałam na pieńku, reszta była zawsze miła i pomocna.

    To ja trochę tanecznie :)

    Pobieranie danych...


    Pobieranie danych...


    Pobieranie danych...




  • papcia
    tak rzeczywiście sporo z moną się napracowałyśmy na tekstowo.pl
    zdaję sobie jednak sprawę że większość nie potrafi tego przeczytać. To obcy nam łacinnikom alfabet. Kiedyś próbowałam i miałam ambicje żeby przetransliterować niektóre teksty ale mi przeszło. To okropnie trudne zrobić to zgodnie z zasadami. np słowo Нюша wymawia się Niusza ale pisze się Nyusha. Widziałam nawet, że niektórzy piszą Njusza lub Njusha. To prawdziwy koszmar. Poddałam się :(
    Dziś wklejam tylko oryginały. Nie chcę być oskarżona o to że nabijam sobie punkty wklejając ten sam tekst 2 lub 3 razy pod różnymi nazwami.
    no to się nagadałam ... ale jeśli byś kiedyś coś chciała to dla ciebie jestem gotowa coś przetransliterować :)

    Zedia
    Moje słowa są nie tylko miłe ale i prawdziwe!
    Zgadzam się z Tobą. W każdym narodzie są lumpy i klamki i inne tego typu RZECZY.
    Nic z tym nie zrobimy.
    Ja tam uwielbiam ich muzykę jest ekstra :) Wielkie dzięki za to że mi ją pokazałaś. Duży buziak:*
  • mona
    nie wiem czy widziałaś, pewnie tak ale na wszelki wypadek gdybyś jednak nie widziała. A także dla wszystkich innych ...
    to koncert - wieczór piosenek Konstantina Meladze i ten koncert rozpoczęła Ani Lorak jedną z jego piosenek.
    proszę bardzo :)

    Pobieranie danych...
    Podziękowali (2)mona80 zuzzi
  • ewoczek94ewoczek94 Nieaktywny
    edytowano 13.10.12 o 13:29
    Dodam tylko, że po Ani Lorak wystąpił Dima Bilan, Alisou, Via Gra + Meladze (młodszy brat), Semonovich + Karaleva
    a od 32 min możecie posłuchać piosenki pt "Aktrisa" w wykonaniu hym dyskotekowym :) Taka ciekawostka.
    A zaraz za nią moja ukochana nutka Konstantina Meladze pt "Waprieki" w wykonaniu tym razem S. Lazareva.
    Zmieniony przez ewoczek94
  • mona80mona80 Użytkownik
    Dzięki za miłe słowa wszystkim.
    Pokazywanie i wstawianie piosenek na tekstowo, ale i tutaj to owszem praca ale radość że można poszerzać innym horyzonty muzyczne.
    I samemu coś podłapać ;D

    Ewa owszem widziałam ta piosenkę i bardzo mi się podoba to wykonanie.
    Śledzę wszystko co o Ani Lorak, czekam na nowa płytę na razie same single a ja czekam i czekam ...:D
  • mona80mona80 Użytkownik
    Co do wstawiania tekstów to też wolę wstawiać oryginały, bo tak jak Ewa napisała ta transliteracja to masakra.
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.