Nutki z całego świata

1353638404183

Odpowiedzi

  • ZediaZedia Użytkownik
    Ewunia, tyle stron? Jestem pod wrażeniem, Kochani jesteście Wszyscy :*

    To ja wrzucę staroć taką, ale... mam do niej sentyment :)

    Pobieranie danych...
    Podziękowali (2)ewoczek94 mona80
  • papciapapcia Użytkownik
    Zedia , dzięki za podrzucenie oryginału domyślałam się że loona to jedynie cover , wysłuchałam oba wykonania i wg mnie są prawie identyczne , nawet ich głos nie odbiega barwą :) , tylko szkoda że nikt wcześniej nie wrzucił jej w ten wątek .

    Przeglądając składanki muzyki 80-90 lat znalazłam mnóstwo znanych kawałków gdzie wykonawca był dla mnie całkowicie obcy , tak wiele jest coverów w różnych wykonaniach nic więc dziwnego że prawdziwi autorzy się w tym topią .

    Posłuchajcie jeśli było to przepraszam :)

    Pobieranie danych...

    Podziękowali (3)ewoczek94 Zedia mona80
  • Jaka śliczna piosenka :)
    A głos Enrique Iglesiasa jest taki romantyczny xD
    ... się rozmarzyłam ... dziękuję :)
  • ZediaZedia Użytkownik
    Papcia, ano faktycznie jakoś przeoczyłam, bo mogłam ją dołączyć wcześniej, znam ją od lat przecież.

    Enrique, heh...

    A teraz ja nie wiem, czy nie powielę czegoś. Ale to też taka piękna i klimatyczna piosenka. Jeśli była wcześniej, to wybaczcie :)

    Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)mona80
  • mona80mona80 Użytkownik
    A teraz dla odmiany coś z Korei siedmiu chłopaków, wyczaiłam wczoraj w nocy.
    Piosenka całkiem niezła, ale klip jak dla mnie nawet zabawny, wszyscy tacy wystylizowani, uczesani itd., itp.
    Ciekawa jestem innych ich klipów więc poszperam :)
    Zespół BTOP i kawałek Father
    Pobieranie danych...
    Podziękowali (2)Zedia papcia
  • mona80mona80 Użytkownik
    edytowano 30.09.12 o 10:46
    W zasadzie w prawie każdym klipie są tak jakoś wystylizowani :D
    Zespół dopiero co powstał, bo został założony w 2012 roku.
    Ale jak dla mnie są całkiem nieźli :)
    Proszę bardzo kolejny kawałek z odrobiną wstawek po angielsku, wyszło nieźle.
    BTOB i Insane
    Pobieranie danych...

    Drugi
    Irresistible Lips
    Pobieranie danych...
    Zmieniony przez mona80
    Podziękowali (2)Zedia papcia
  • mona80mona80 Użytkownik
    Ewa Vlad S. jest coraz lepszy :D
    Bardzo fajny, rytmiczny kawałek, jaka ja jestem szczęśliwa że jestem otwarta na każdy rodzaj muzyki i mogę słuchać od opery po disco ( no z wyjątkiem okropnego techno trance i mocnego metalu ;))

    Zedia Angelina "staroć" ale piękne :), a Alegria bardzo mi się podoba ten kawałek.
    Kobieta która to śpiewa ma super barwę głosu.

    Papcia nawet jeśli było, to nie masz co przepraszać ja go uwielbiam i cieszę się że go wrzuciłaś.
    Jak Enrique zaczyna śpiewać tym swoim jak ja określam miękkim głosem, to już mnie nic nie obchodzi.
    Nawet jakby nie był przystojny to głos jego jest boski :)
  • mona80mona80 Użytkownik
    edytowano 30.09.12 o 11:28
    Zedia tak mi wpadła ta Alegria w ucho, że już ją nucę i pewnie będzie tak cały dzień :D
    Zmieniony przez mona80
    Podziękował(a) (1)Zedia
  • mona80mona80 Użytkownik
    A i oczywiście nie jestem w stanie się oprzeć nowy kawałek Ani Lorak
    Pobieranie danych...
    Podziękowali (2)Zedia papcia
  • mona 80
    wiesz czemu zauważyłaś to wystylizowanie? Bo jest ich aż 7 sztuk. Taka liczba powoduje zwielokrotnienie wszystkiego.
    Mnie natomiast najbardziej przeszkadzało to że to takie wszystko statyczne. Kolesie wyglądali jak odlani z kolorowego brązu i zastygali w nim a poruszali się tylko wtedy jak śpiewali. Stanowczo wolę klipy w których coś się dzieje. Tańczą skaczą kłócą się chodzą cokolwiek. Nawet jeśli gościu siedzi całą piosenkę a za nim płonie dom to już się coś dzieje. Najbardziej podobała mi się nutka nr 2 choć nr miała fajny klip.
    Blondyn wygląda najsztuczniej ale śpiewa najlepiej. Ma najlepszy słuch i potrafi najlepiej zinterpretować melodię. Ma przyszłość :) Podobnie ten który rytmicznie wypowiada tekst (jest kilka takich momentów).
    Wielkie dzięki za ten zespół. Będę obserwować ich postępy. Mam tylko nadzieję że skrócą liczbę chłopaków z 7 do 5 lub 4.
    Wielkie dzięki :)
  • mona80mona80 Użytkownik
    Z tym klipem to rzeczywiście masz rację ja nie umiałam tego nazwać ale trafiłaś w dziesiątkę są jak posągi.
    Piosenka fajna ale oni fatalni.
    I rzeczywiście blondyn śpiewa najlepiej.
    Paru z nich wygląda jak dziewczyna ;D
  • HIhihihi :) Tak też tak uważam :) Wyglądają jak dziewczyny pewnie dlatego że są tak wystylizowanie, wymalowani i tacy za bardzo perfekcyjnie mają wszystko dobrane. Nawet pomimo tego że barwy są ciemne to i tak za dobrze to wszystko wygląda zbyt perfekcyjnie ... ale może w Korei tak ma być może tam jest zapotrzebowanie na taki zespół.
    Mnie nutka nr 2 podoba się bardzo. Właśnie słucham jej kolejny już raz.
    Jeszcze raz dzięki :)
  • mona80mona80 Użytkownik
    edytowano 30.09.12 o 14:55
    I rzeczywiście mogliby zejść z siedmiu do max. 5 chłopaków.
    Co za dużo to niezdrowo ;)
    Zmieniony przez mona80
  • Zgadzam się. Max 5 sztuk i to tych najbardziej się od siebie różniących. Bo 2 czy 3 to ja nie za bardzo potrafię odróżnić od siebie. Zlewają mi się w jedno :) Ale jestem ślepa więc może się mylę xD
  • ZediaZedia Użytkownik

    Monika, ja też tak mam :) Alegrija...:)

    To dodam jeszcze tą, o której rozmawiałam z Papcią, bo jakoś jej tu brakuje :)

    Ewunia może i Tobie się spodoba :)

    Pobieranie danych...
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.