Muzyka ze sklepu Cropp Town

1181921232448

Odpowiedzi

  • Pewnie za mało posiadam wskazówek ale spróbuję. Piosenka zaczyna się od typowo rockowych riffów gitarowych które są na przemian z rapem, teledysku nie widziałem :( Jakieś typy? :D
  • A i w refrenie było coś w stylu "runnin around but"
  • GiuliettaGiulietta Użytkownik
    edytowano 15.09.12 o 21:07
    Szukam piosenki z cropp'a. Oczywiście anglojęzyczna, gatunek hip-hop (taki z końca lat 80., a początku 90.). Jedyne co pamiętam to czarnoskórego rapującego kolesia. Kiedy rapuje pokazany jest na ekranie brązowego telewizora (za nim migają niebieskie świecące kreski takie jak na aparaturach szpitalnych). W teledysku pojawiają się też dziewczyny.
    Zmieniony przez Giulietta
  • Pobieranie danych...
    nazwa utworu pod koniec pisze
  • Poszukuję pewnej piosenki a raczej melodi,ponieważ nie występują tam słowa. Leci ona dość często w croppie ,i wydaje mi sie ze jest ona z step up albo jakiś takich piosenek o tańcu.
  • hej ja znalazłas sama kawałek ktorego szukałam, moze ktos tez go szuka wiec prosze:
    Pobieranie danych...
  • Pobieranie danych...


    pzdr
  • Szukam piosenki ,która leciała ostatnio w cropp'ie w galerii bałtyckiej , dziewczyna śpiewa po francuzku.
  • pomóóźcie proszę, szukam piosenki, jakiejś indyjskiej chyba, w którym śpiewała dziewczyna a w teledysku czarno białym tańczył koleś, i z palców leciały mu takie małe kolorowe stworki jakby:D z góry dzięki!:)
  • Mam nadzieje że oto chodziło :)
  • Szukam piosenki z croppa, na poczatku jest jakby takie duze radio, i dzwiek strasznie podobny do skrzypiec;x pomozcie bardzo was prosze
  • taaaak, o to, dziękuję bardzo !!!!!
  • siema, poszukuję piosenki, którą dzisiaj słyszałem w croppie. czarno-biały teledysk, 2 m@&%#nów, jeden miał skiety pod same kolana i wyglądał jak eazy-e. piosenka rapowa. proszę o pomoc ziomy pis joł
  • Slyszalem dzisiaj w Cropp' ie piosenke, ktora spiewal jeden czarnoskory facet i jeden bialy. W refrenie pojawia sie cos w stylu "...Jimi Hendrix rock life..."
    Ktos sie orientuje?:(
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.