9 kawałków w stylu Italo Disco do rozpoznania

«13
Wrzucam i zobaczymy co się będzie działo :) Jakość średnio na jeża :)
Zmieniony przez vasqezo

Odpowiedzi

  • I co? Nic..!??? Ale akcja.....
  • vasqezovasqezo Użytkownik
    edytowano 19.07.12 o 01:47
    Myślałem, że chociaż połowa się rozpozna....
    Zmieniony przez vasqezo
  • Jest jedno :) Na podstawie informacji od italo fana A_L_I_E_N z forum Top80.pl :)Pozycja nr 6 to: Sally - Harmony
  • Pierwszy utwór to zapewne to
    Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)vasqezo
  • Brawo september7 ! :) To już mamy dwa rozpoznane...jeszcze tylko siedem. Podziękowania i pozdrowionka :)
  • 5 to Mela - Help Me
    Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)vasqezo
  • Wielkie dzięki Sabi :) Pozdrawiam !! Jeszcze tylko sześć ...i cześć :)
  • Szkoda, kurcze....chyba przegram sześciopak Heinekena :) Podesłałem te kawałki do rozpoznania jednemu ze znajomych, który jest fanem stylu Italo i nie dał rady. Powiedziałem, że nie ma problemu, bo wrzuce to tutaj i fachowcy rozpracują to w ciągu tygodnia. Wyśmiał mnie i stwierdził, że nie ma takiej opcji, skoro on nie wie... i że nawet w dwa tygodnie nikt nie da rady. Założyłem się z nim o sześciopak Heinekena. Zakupiłem..... i na konto zwycięstwa wypiłem sobie już dwa :) a on prawie codziennie do mnie pisze lub dzwoni i mówi, żeby piwko które wygra, było dobrze schłodzone. Pal licho ten sześciopak, ale przydałoby się mu nocha utrzeć bo za bardzo go zadziera. Pomóżcie !
  • vasqezovasqezo Użytkownik
    Haa ha....kawałek nr 9 to Rose - Perfect Time :)
  • vasqezovasqezo Użytkownik
    Ku memu zaskoczeniu nr 2 to Mylène Farmer - Sans Contrefaçon :)
  • vasqezovasqezo Użytkownik
    Nie nadążam ze sprawdzaniem odpowiedzi na innych forach. A na jednym z nich niespodzianka. Nr 7 to Max Coveri - Heaven Forever. Czyli mamy 1,2,5,6,7,9. Jeszcze tylko 3,4,8... :)
  • vasqezovasqezo Użytkownik
    Padła jeszcze propozycja, że nr 8 to prawdopodobnie Justian - Confusion, ale nie mogę tego nigdzie znaleźć, żeby odsłuchać i porównać z próbką :( Jedyne nagranie jakie znalazłem w jego wykonaniu to Justian - Shake.
  • Dziękuję wszystkim ,a przede wszystkim Tobie vasqezo za poświęcenie ,a może ktoś posiada wte utwory w swioch zasobach w formacie MP 3 ? Znalazłam tylko Melene Farmer ?
  • o .......jest i Sally -Harmony
  • reni71rreni71 Użytkownik
    Ok pościągałam jako mp3 te utwory ,które znalazłam Dziękuję
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.