Muzyka z Russian Music Box

1135136138140141254

Odpowiedzi

  • moniska87
    nie mogę skojarzyć hip-hopu z morzem - myślałam że to T9 ale nie i teraz w kropce jestem :)
    Kasta i ten drugi nie zrobili klipu z morzem ... hym naprawdę nie wiem :(
  • juz znalazlam, chodzilo o grupe gieroi :D
  • Szkoda, że nie udało Wam się znaleźć tych utworów drogie Panie. Spróbuję pooglądać RMB i może znowu trafię na te utwory. Pozdrawiam
  • szuwar
    jesteśmy oblatane w odnajdywaniu rosyjskich piosenek ale jak widać nie aż tak bardzo. Oglądaj może puszczą znowu i będziesz mógł powiedzieć coś więcej zapamiętać szczegół albo nagrać telefonem fragment albo zapisać znaczki na kartce. Cokolwiek co przybliży nam poszukiwany kawałek.
  • Gość E
    a miałam dać grupę Geroy i ich nutkę pt"Kilometry" ale tak jakoś ... no wyszło inaczej :D W dalszej kolejności miałam dać zespół Korni i ich nutkę "Vika". Serdecznie polecam odsłuchać wszystkie!
  • hej szukam piosenki Kristiny orbokaite nie znam nazywa a szło jakos tak w refrenie ,,sztoby niebo... i cos tam,, teledys taki ze ma duze blond włosy i chodzi po takich kolesiach na czarno ubranych :D z góry dzieki
  • Chyba chodzi o kawałek pt Razrieszaju tolka raz"
    proszę :)

    Pobieranie danych...
  • Pod hasłem Kristina Orbakaite znajdziesz na tekstowo.pl tłumaczenie kilku jej nutek :) W tym również i tej :)
  • o to mi właśnie chodziło
    wielkie dzieki :D
  • proszę bardzo :)
  • Witam. Mojego tatę strasznie męczy taka ruska piosenka, ktorej nie mogę znaleźć. Motyw wojenny, wybuchy, pociski itd. wolna muza w tle. WAŻNE: na ułamek sekundy jeden pocisk wyglądał jak smok, a z czołgu jak tygrys. POMOCY!!!!
  • Igorx
    hym a pytałeś może czy jakieś słowa pamięta? Wojennych piosenek jest mnóstwo :(
    zacznijmy od tych najbardziej podchodzących

    Pobieranie danych...
  • Poszukuje piosenki,której teledysk był cały w dość ciemnych barwach(świeciły chyba lampy,była chyba noc).Na dachu tańczyło kilka dziewczyn w luźnych strojach,na końcu pokazany był facet w garniturze,który potem zakręcił się i miał taki sam strój jak dziewczyny(zaczął tańczyć).Niestety nic więcej nie pamiętam,bo to był koniec piosenki ;(
  • Przede wszystkim nie powiedziałaś kto śpiewał dziewczyna czy chłopak. Ale z tego co mówisz mnie kojarzy się Nyusha z piosenką pt "Wysze"
    Tłumaczenia nutki tej dziewczyny są na tekstowo.pl po prostu wpisz Nyusha :)

    Pobieranie danych...
  • Słuchajcie co to za piosenka o Lecie śpiewa ją dziewczyna i chodzi po mieście.
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.