Muzyka z Russian Music Box

1127128130132133254

Odpowiedzi

  • a jeszcze wroce do grupy Nikita to maja pare fajnych piosenek ;)
  • Najlepsza ta środkowa czyli Nikita i jej 20:12.
    A wiesz że ten zespół tworzą ukraińskie supermodelki?
    śpiewają jednak po rosyjsku bo to jest wielki rynek muzyczny ...

    A to znasz?
    To zespół Geroy i ich piosenka "Kilometry"
    Pobieranie danych...
  • jeszcze proponuje :
    Pobieranie danych...
    Pobieranie danych...
    Pobieranie danych...
  • pewnie, ze znam ta nutke, refren szybko wpada w ucho ;)
  • Mateusz
    no proszę widzę że wpadłeś w tą muzę dokumentnie, po same uszy - wciągnęło cię jak odkurzacz. Tyle znasz już zespołów! Tak dużo już wiesz!
    Kolejnym krokiem jest nauka języka! Najważniejsze to poznać alfabet reszta przyjdzie z czasem. Spróbuj coś przetłumaczyć. Cokolwiek. Jedną zwrotkę lub refren.
  • oj wciagnelo wciagnelo ... juz od jakiegos czasu..... ogolenie jakos sie Rosja ciekawie , bardzo lubie ten kraj, i jak mam byc szczery, to jezeli by mi dali do wyboru pojechac na zachod albo na wschod to zdecydowanie bez zastanowienia biore wschod, tak mnie ciagnie tam, ze szok , a co do jezyka to zaczalem sie go uczyc rok temu, cos tam umiem, ale nie jestem pewien czy bym potrafil tak z pamieci przetlumaczyc ;)
  • Mateusz zaloguj się tutaj jako użytkownik to będziemy mogli sobie prywatnie pogadać :D Podpowiem ci jakich sztuczek się używa w tłumaczeniach bo np ja z pamięci także nie tłumaczę! Od tego mam pomoce naukowe!
  • ok, juz sie loguje ;)
  • juz jestem ;)
  • Super!
  • @ewoczek94 jesteś fenomenalna :) nawet po przekręceniu słów przeze mnie skumałaś o jaką piosenkę mi chodzi

    respect!!!!!!
  • nie przypuszczałam nawet,że Dziewczonki śpiewają Ruki Vvierh ;) jakby nie było i tak się fajnie wakacyjnie kojarzy ;)
  • mona80mona80 Użytkownik
    Oj Ewa to umie dać motywację do tłumaczeń i do języka :)
    Sama dzięki niej chwyciłam byka za rogi :D
  • telepol, mona80
    dzięki wielkie za wszystkie komplementy :D
    się staram jak mogę :p
  • szukam 2 piosenek ktore leciały na Ru Music Box (chyba tak sie pisze)
    Pierwsza Piosenka- to dziewczyna spiewa czarne włosy, a w teledysku wystepuja male dzieci chłopak i 2 dziewczyny. I ta jedna zakochała sie w tym chłopaku ale on nie zwraca na nia uwagi i cały czas tylko gada z ta druga! A ta dziewczyna co spiewa siedzi w pokoju na łozku i ma walizke za soba..
    Druga Piosenka- to spiewa mezczyzna (chyba) teledysk jest w samolocie nakrecany ze pilot sie zakochał w stiuardessie.

    Z gory dziekuje za Pomoc:)))
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.