Szukam piosenki, nie znam tytułu ani wykonawcy.

1293032343585

Odpowiedzi

  • Witam poszukuje teledysku mianowicie widziałam go na rebel Tv puszczali go kilka razy dziennie a teraz lipa nie ma go mianowicie jest dziewczyna zamknieta w pokoju chyba w psychiatryku blondynka z niej wychodzi druga dziewczyna do tego taka psychodeliczna muzyka skrzypce czy cos w tym stylu była bym bardzo wdzięczna jesli ktoś by wiedział co to za piosenka
  • Poszukuje tytułu piosenki która leci w 3 secie z tej strony i zaczyna się w 10:00 minucie. [link:seciki.pl]
  • słuchajcie szukam piosenki to jest cos chyba z techno,nie znam wykonawcy ani tytułu ale wiem ze w ktoryms z tych pojawilo sie slowo west.w teledysku mlodzi ludzi znaczy dziewczyna i chyba jeden chlopak jada autem to sa wykonawcy tej piosenki i pozniej jest jak oni są na koncercie,caly teledysk jest taki jakis kolorowy napisalam tyle co wiem prosze pomóżcie!!
  • @Gość może Shaken Stevens -crazy ?
  • @Gwiazdka odpowiedziałem Ci w innym dziale:-)
  • @Gość
    Pobieranie danych...


    link do filmiku z samolotami .ppozdr
  • Witajcie. Szukam pewnej piosenki od 7-8 lat i zaraz dostanę szału d@&y. Pamiętam, że była ona po francusku. Piosenkarka miała krótkie włosy (bodajże blond), miała też lekko zachrypnięty głos. Wydawało mi się z początku, że to była Kate Ryan albo Celine Dion, ale teraz już zgłupiałem. Był to hicior początku lat tego wieku. Nie pamiętam więcej szczegółów. Jak ktoś zna tą piosenkę (nie wiem jakim cudem po moim opisie) to byłbym wdzięczny o odpowiedź.
  • @Gość

    Pobieranie danych...


    to to ???

  • Szukam piosenki którą słyszałam w radiu free ale nie znam tytułu i wykonawcy . Zapamiętałam tylko ten urywek live me see you.....
  • Witam, jestem już załamany i nawet nie wiem jak prosić o pomoc :/ mianowicie szukam utworu, który kieeedyś znalazłem na youtub'ie, słów nie pamiętam oprócz czegoś w rodzaj "oh, oh, oh no" z elementami burzy. Ogólnie piosenka należała do tych przygnębiających. Pomocne powinno być to, że w filmiku występowały slajdy przedstawiające świat postapokaliptyczny, zniszczone budynki, miasta, (chyba ludzie w maskach gazowych). Bardzo mi zależy na tym utworze, ale szczerze wątpię aby ktoś po tak niejasnych i krótkich informacjach dał jakąś odpowiedź. Aczkolwiek warto spróbować, więc z z niewielką nadzieją czekam na odpowiedź :)
  • @ Gość Pablo
    niestety ale nie to. O ile pamiętam w klipie, piosenkarka wychodziła z jakiejś przyczepy campingowej.
  • Mam pytanie Sluchalem piosenke w radio ale tytułu za cholere nie pamietam, fakt ze tytuł nie byl moze az taki trudne Cos takiego " ki ki ki ko ko ko buru buru buru kwa kwa" Troche smieszny tekst ale nie moge znalesc wykonawcy
  • [link:djmartz.com.pl]

    jak sie nazywa ta nutka co na tej stronie gra???
  • Jak sie nazywa piosenka od 1;06?? :)

    Pobieranie danych...
  • Cze ja też mam problem znalazłam fajną nute ale nie znam wykonawcy ; d . Słyszałam ją pare razy ale nie mam nawet linka
    wiem że zaczyna się tak ''Am am am am am comes am am am comes am am comes am am smashing(czy jakoś tak) the games . Jak ktoś zna błagam o tytuł z góry dziękuję :):)
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.