Szukam piosenki, nie znam tytułu ani wykonawcy.

1212224262785

Odpowiedzi

  • kto poradzi jak wrzucić na tę stronę swój głos? thx.
  • @misio33

    Musisz miec nagranie w formacie .mp3. Jezeli jest to inny format (np. amr) to wystarczy spakowac (rar; zip). Pod polem edycji jest link "Dołącz plik" -- wybierasz nagranie z dysku twardego i wysylacz odpowiedz ;)

    Jezeli to zawiedzie, a byly takie sytuacje, to polecam http://www.zippyshare.com

    pzdr
  • Sorry wiem,że nie umiem śpiewać,ale może to kogoś naprowadzi,sorry.
  • @misio33

    Przykro mi, ale mi to nic nie przypomina. Radzilbym Ci zalozyc nowy watek z tym nagraniem. Przekonwertowalem na .mp3, bo nie kazdy ma mozliwosc odsluchu .amr.


    PS Nie musi to byc spiew idealny, nie kazdy potrafi, jezeli ktos slyszal ten utwor to na pewno Ci odpowie ;)

    pzdr
  • Wielkie THX LesteroV
  • up
    witam
    szukam piosenki, ale kojaże tylko teledysk, wiem że chłopak rozmawia z jakąś dziewczyną po czy dowiaduje sie ze jego ukochana gdzies wyszla zaczyna jej szukac a ona probuje sie zabic on dobija sie do drzwi... tyle pamietam
  • siemka szukam fajnej piosenki słyszałem ja raz ale zapamietałem ze spiewa tam dziewczyna w miare spokojnie a potem jest taka szybka energiczna techniawka czy cos w tym stylu
  • Gość dziś o 19:04, czy chodzi o
    Pobieranie danych...
    ?
  • możecie mi pomóc ? szukam piosenki techno nie pamiętam a ni tytułu anie wykonawcy , chodzi mi po głowie jakiś czas wiem że napewno był to jakiś dj . błagam pomóżcie
  • Szukam polskiej piosenki. Słyszałam ją na imprezie. Niestety jedyne jakie słowa zapamiętałam to "Ty i ja" nie wiem nawet czy były one w tej kolejności:/Śpiewa tą piosenkę chłopak i słowa, które zapamiętałam powtarzają się tam najczęściej. Bardzo mi zależy, z góry dziękuje za pomoc ;D
  • Szukam piosenki, ale pamiętam tylko teledysk, facet dojeżdża do pewnego starego domu i psuje mu się samochód, więc postanawia tam wejść i skorzystać z telefonu, jednak w środku wydaje mu się że nikogo nie ma, śpiewają tam cztery laski i bodajże są one aniołami pojawiają się i znikają a on je goni, piosenka jest dość smutna a z tytułu kojarze tylko memories angel czy jakoś tak. Prosze o pomoc bo nie mam pojęcia jak mam ją znaleść.
  • Pobieranie danych...

    wicie może co to za tytuł tej pierwszej piosenki ?
  • "Witam
    szukam piosenki z której zapamiętałem teledysk, mianowicie w klasie siedzą dzieci z nadprzyrodzonymi zdolnościami i np jeden układa sobie kostkę rubika w powietrzu itp... jest to dość stara piosenka tak mi się wydaje"

    Znam teledysk, ale nie pamiętam kto to był dokładnie. Proponuję sprawdzić Moby'ego
  • Witajcie. Szukam piosenki która jakiś czas temu była ciągle w telewizji ale już ją zdjeli w teledysku było dwóch facetów jeden biały który grał na fortepianie i śpiewał a drugi był czarny stał na dachu jakiegoś budynku i rapował
    Proszę o pomoc i z góry dziękuje
  • Tinie Tempah - Written In The Stars

    Pobieranie danych...


    pzdr
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.