Pomocy!!!!!!!! Piosenka z RMF MAXXX!!!

1568101113

Odpowiedzi

  • Szukam pewnej piosenki, ona dosyc czesto leciała,jakoś w październiku lub listopadzi,e była w notowaniu hop bęc. Wiem że to było jakos 'when i was a kid my life is (big)? ' prosze o tytuł ;)
  • a moze ktos wie jak sie nazywa taka piosenka leciala w tamtym roku i tam mniej wiecej w polowie spiewal jabadabadu cos takiego tylko tyle pamietam...
  • "mowili mi grubasie ty schudnij troche w pasie..." czy ktoś zna tytuł tej piosenki? pomóżcie:face-sad:
  • WItam szukam piosenki z Maxxxa od niedawna leci chyba
    PIosenkę śpiewa facet a refren dziewczyna a w refrenie jest coś tam "to places i chyba everyone "

    Moje gg 5993318 prosze pomocy
  • i8yu
  • Szukam piosenki leciała dzisiaj koło godziny 17.30 w Rmf Fm. Mniej więcej coś takiego: come on come
  • Nadirah X - Here It Comes
  • piosenka z RMF Maxxx spiewa gosciu leci jakos
    WE don't give a damn, no we don't give a f@&k
    prosze o pomoc
  • pomocy szukam piosenki która leciała dziś koło 11.30 na maxxie śpiewa tam dziewczyna ale w refrenie facet i refren jest taki jak techno a w między czasie jeszcze dośpiewuje inny facet takim grubszym głosem , wiem że nie wiem za dużo ale może ktoś akurat zna :)
  • szukam piosenki z maxxa co leciała 12.06.2012 około 15:25 na zamówienie :)) tytuł coś z "esta loca" czy "fiesta loca" ale na YT są jakieś inne ;P
  • Wejdź na stronę: www.odsluchane.eu , wybierz rmf maxxx i wybierz godzine. Podadza tytul
  • "Sak Noel - Loca People" dzieki juz znalazłem :)
  • Hej, szukam piosenki, która jest dość stara, słyszałam może 2 lata temu, w Maxxie często leciała. Trudno mi jakoś ją opisać, wiem że taka dość melodyczna była i to co zapamiętałam to instrument jakby flet/cymbały. Jakiś m@&%#n chyba śpiewał. Jak coś wam się kojarzy to dajcie znać.
    Trochę z linii melodycznej podobna do tego:
    Pobieranie danych...
  • Cześć szukam piosenki prawdopodobnie davida bowie ale nie jestem pewna. Początek jest prawie taki sam instrumentalny jak Oceana -CRY CRY CRY a dalej spiewa mężczzyna. Prosze o pomoc i odpowiedź na mój mail [email protected]:face-smile:
  • Hej .. szukam piosenki. jest to najprawdopodonie utwór ATB a w sefrenie słowa "sweet sensation". Słyszałam ostatnio to na Rmf maxxx ale niestety na listach nie znalazłam nic;/
    pozdrawiam i dziekuje z góry za pomoc.
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.