piosenka którą słyszałem w jaka to melodia.w tle leciało hei laldi ladi lein hei ladi ladi lain

piosenka którą słyszałem w jaka to melodia.w tle leciało hei ladi ladi lein hei ladi ladi lain.śpiewa tą piosenke na zmiane męszczyzna z kobietą.jest to piosenka w stylu tureckim.bardzo prosze o pomoc

Odpowiedzi

  • To może Arash i Helena? Oni często występują w tym programie :-) i mają piosenki w stylu tureckim,o jaką piosenkę to nie wiem o którą chodzi,ostatnio to widziałam jak śpiewali "Pure love"
  • śpiewał to m@&%#n z lekka nadwagą i biała dziewczyna ale na pewno nie arash i helena
  • Pobieranie danych...
    to może oni? Nie oglądałam odcinka z nimi ale zgadza się twój opis bo m@&%#n jest,biała kobieta,hej ladi ladi lein :) i piosenka w stylu tureckim :)
  • dzięki bardzo to ta piosenka. mam do ciebie takie pytanie znasz może tą piosenke jest to piosenka z lat 80 lub 70.gość w spodniach z szelkami gra na kibordzie i lekko tańczy a raczej wykonuje ze 2 obroty wszystko jest na lekko zielonym tle tak zapamiętałem teledysk z mtv classic.w tle piosenki leciało ju ri szada albo sharam sharam rytm grania na kibordzie był taki ta dam ta dam ta da da dam ta dam.piosenka wykonywana po niemiecku przez faceta zespół też chyba niemiecki kiedyś ta piosenka leciała w radiu ze starymi przebojami więcej nie pamiętam szukam tej piosenki tesz na tej stronie ale nikt tej piosenki nie zna bardzo prosze o pomoc albo jakieś wskazówki nawet jeśli po mękach nie znajdziesz tej piosenki daj mi jakiś trop bardzo mi zalezy na tej piosence bardzo prosze o pomoc pozdrawiam:face-smile::face-smile::face-smile::face-smile:
  • :face-smile:odpisz w miare szybko
  • :Sorry ale ja tym bardziej ci nie pomogę,nie moje lata :( zespołów niemieckich nie znam żadnych z wyjątkiem Tokio Hotel i Modern Talking ale oni to po angielsku śpiewają :) wejdż na stronę www.teledyski-online.com.pl tam zamieszczają stare piosenki lat 60,70,80 i 90
  • bardzo dziękuje i pozdrawiam:face-smile:
  • :face-devil-grin::face-angel::face-crying::face-monkey::face-sad:
  • już znalazłem tą piosenke to kraftwerk-das model bardzo polecam :face-smile: pozdrowienia
  • :face-devil-grin::face-smile::face-crying:
  • przedwczoraj na Planete oglądałem dokument tancerce burleskowej Dicie von Teese. W jednym z show w tle leciała melodia znanej mi piosenki, ale nie wiem jak ją znaleźć, kto ją śpiewa i jaki jest jej tytuł. Pomóżcie, bo zaczynam wpadać w obsesję :face-plain:
    tu jest link do strony, na której znalazłem ten występ Dity
    [link:flickr.com]

    Kojarzę, że piosenka w oryginale może być śpiewana przez jakiegoś ekscentrycznego faceta
  • Ta piosenka, o którą Ci chodzi, z tym murzynem i białą kobietą, co śpiewa, to ten bit-
    eugenia vlasova & andru donalds - wind of hope
    Nie dziękuj. :)
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.