Muzyka z Russian Music Box

«134567254
Prosze pomocy!! :P Na tym rosyjskim kanale (Russian Music Box) ostatnio leci super piosenka. Jest (lub byla) na miejscu pierwszym listy TOP 10. Jej numer tv to 5261. Spiewa ją gosciu. Na teledysku pokazują Grecką flagę jezeli to pomoże. Szukałem na stronie RMB ale jest nie aktualna :( a piosenka jest widocznie nowa. POMOCY PROSZE :face-sad:
Zmieniony przez LesteroV

Odpowiedzi

  • Proszę...
    Pobieranie danych...
  • Na kanale " Russian Music Box" leciała taka piosenka. Szukałam jej, ale nie mogę jej znaleźć. Proszę pomóżcie. W refrenie leciały mniej więcej takie słowa" Ja tvoj adrenalin " i pamiętam, że w teledysku były jakieś dziewczyny przebrane za wampirzyce. Blagam pomóżcie !!!
  • Zespół: 4post czyli były solista grupy Bis (bardzo popularnej w Rosji ale już nieistniejącej)
    Na tekstowo przetłumaczyłam na nasze - popieram super nutka
    proszę oto link:
    Pobieranie danych...
  • Moja rada:
    wpisz w Google: ru.tv potem kliknij na nowinki albo klipy
    pokażą ci się wszystkie teledyski, które chodzą na tym kanale
    kopiujesz tytuły i wrzucasz na YouTube
    miłego słuchania...
    a oto moja ulubiona nutka:
    Pobieranie danych...
  • a znacie tak wokalistke lub zespół, (nie wiem czy dobrze wpisze nazwe bo jest rosyjska) "ASHHA" lub podobna nazwa bo nie znam rosyjskiego, byłbym wdzięczny dzisiaj na RU TV chyba leciało
  • Może chodzi o ???? czyli Ahra lub ???? albo ????? ? ??????
    Podaj więcej informacji.
  • Proszę o pomoc !!!
    Na Russian Music Box 12 maja 2011r. o godzinie około 21.50 leciała piosenka śpiewana przez taki duet. Jeden chłopak, miał czarne, kręcone włosy i białą koszulę, na której pojawiała się krew. Siedział w jakimś takim hotelu na czerwonym fotelu. Drugi chłopak był blondynem. Było coś tam o "dzieweczce".
    PROSZĘ !
  • Nie, niestety to nie ta : ( Tamta w refrenie miała właśnie coś o dzieweczce i o tym, że to tak boli... no i było tam, jak już wspomniałam, dwóch chłopaków
  • Jesteś pewna, że to duet? Rosjanie bardzo często śpiewają i nagrywają video razem, ale nie jako duety np Wiktoria Dayneko i zespół Korni.
    Bo nie kojarzy mi się duet 2 chłopaków z hotelem i czerwonym fotelem, a raczej jestem w temacie.
    Podziękował(a) (1)adder5010
  • Nie no... może to nie był duet... ale przecież wyraźnie razem śpiewali. Sama już nie wiem. Ale ten teledysk był taki wyróżniający się.
  • Hm... widziałam ten teledysk 2 razy. no i tak jak już pisałam, ten z czarnymi kręconymi włosami siedział na tym czerwonym fotelu, a na białej koszuli stopniowo pojawiały się kropelki krwi, robiła się z nich taka strużka, która spływała. w między czasie byli obaj pokazani i brunet i blondyn, śpiewający na scenie. potem ten blondyn gdzieś szedł i doszedł do tego pokoju, w którym siedział ten brunet. otworzył go, ale jego tam nie było, tylko ten pusty fotel. no i usiadł na nim
  • Niestety nic mi się nie kojarzy.
    Moja rada:
    wpisz w google : ru.tv - to rosyjski kanał muzyczny
    potem kliknij na nowinki lub klipy - pokażą ci się wszystkie teledyski, które chodzą na tym kanale
    poszukaj
    przekopiuj na YouTube i gotowe
    miłego słuchania
  • Nie wiem jakiego rodzaju muzykę lubisz, ale ja ostatnio jestem zachwycona tym kawałkiem,
    jest to duet - nie duet
    coover piosenki jednego z nich
    mogłabym tego słuchać ciągle i ciągle i ciągle
    oto link:
    Pobieranie danych...
  • Dima !!! Znam i baardzo lubię, wręcz uwielbiam, a tą piosenkę ubóstwiam :D Patrzyłam właśnie na to ru.tv, no i szczerze mówiąc wymiękam... : (
  • hihihih wiem strasznie dużo tego jest na ru.tv
    nawet ja przez to nie przebrnęłam... no ale może ci się uda
    powodzenia.
    Wiedziałam, że znasz tą piosenkę, ale ta wersja śpiewana jest podczas koncertu i w duecie z Vladem Sokołowskim. Moim zdaniem tak brzmi lepiej.
    Pozdro
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.