REkLAMA ERA BLUE CONNECT:)

11112131517

Odpowiedzi

  • ja znalazłem przerubke tego utworu, ale nigdzie orginału
  • Szukałam tej piosenki nawet długo .. wszedzie są tylko do 20 sekundowe kawałki z reklamy. Obawiam się ze nie ma całości. Ja na wrzucie znalazłam dłuzszy kawałek ;) ale to i tak nic ;) Szukajcie .. znam link do polskiej stroty by poprac ten niestety krótki kawałek ;) PozDrawaam

    Dzula76
  • SUPEROWA PRZERÓBKA! Znalazłem ją na jakimś muzycznym forum. Jest o wiele lepsza od tych które tutaj są. Non-stop jej słucham [link:rapidshare.com]
  • "SUPEROWA PRZERÓBKA! Znalazłem ją na jakimś muzycznym forum. Jest o wiele lepsza od tych które tutaj są. Non-stop jej słucham
    [link:rapidshare.com]"


    FAKTYCZNIE NIEZŁA! DZIĘKI CI BARDZO! POLECAM
  • Nie ma jak polecać swoje remixy udając kogoś innego^^ ejj nie wiem czy to ogólnie nie ma 37 sek. bo zauważcie, że na końcu jest charakterystyczne zakończenie:) Chyba, że ktoś się bawił i tak to przerobił:)
  • mamy już to^^ 37 sek.:|
  • KachaKacha Użytkownik
    blue connect'owa masakra pila mechaniczna normalnie. ale spoko, licza sie intencje. nie wiem jak wy ale ja juz mam z 10 tych kawalkow na pulpicie.czyli jak wrzuce wszystkie do winampa i bede po kolei sluchala to prawie jak piosenka.nie? NIE! :[ obawiam sie, ze zaczynam tracic nadzieje....to koniec...ale to jest nieuniknione.... :D:D dobra, ide napisac jakas mature czy cos :D
  • [link:zrzuta.eu]

    TO NA BANK JEST Z REKLAMY BO NAWET SŁYCHAĆ CHARAKTERYSTYCZNE ŚWISTY
  • KachaKacha Użytkownik
    kolejny sklejony z tego samego kawalka piosenki remix. Mamy juz takich troche. Chodzi o cala piosenke, o ile istnieje w ogole. Czytajcie troche posty a nie zasmiecacie caly watek tym samym :P
  • myślę że to jest przerobiony kawałek freestyler na potrzeby reklamy i nie ma całego kawałka piosenki ,szukałam chyba wszędzie i jakoś nie znalazłam!jak możecie to pomóżcie!!!
  • więc właśnie:D ^^
  • KachaKacha Użytkownik
    a zeby Cie Adass :D:D:D ottt doje.....chal :D:D dzieki za wsparcie tak tak :PP Gosia by tu zrobila porzadek raz dwa piec! bez majtek
  • adassadass Użytkownik
    No i co? Nic:| Było forum, były czeskie plany i dalej nic :| tylko 37 sek :| Ale gdyby to gdzieś było to byśmy już to mieli :) Więc chyba faktycznie 37 sek. to wszystko ;)
  • poddal sie poddal sie!!! :PP hehe Gosia by sie nie poddala!! :D;D nie no tak serio, to chyab jest tylko tyle..... :(((((( no nic. ale nowe znajomosci-bezcenne :D:D:D no;D


    Kacha.
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.