REkLAMA ERA BLUE CONNECT:)

191012141517

Odpowiedzi

  • Proszę bardzo - reklama z laptopami
    Ery
    BlueConnect z Kwietnia - żaden problem!
    Zapraszam
    do
    ściągania:
    [link:tnij.org]
    ;)
  • Nie wstawiajcie linku do reklamy, bo nie ona jest poszukiwana. Chodzi o pełną wersję piosenki, która została w reklamie wykorzystana. Nie zaszkodzi najpierw przeczytać czego ktoś szuka. Poza tym piosenka NIE powstała w pełnej wersji !!!
  • KachaKacha Użytkownik
    zalozyl ten watek zeby zrobic nas w konia tak? ;> " Jeśli dobrze pójdzie to jutro będe miała tę piosenke i pare innych płyta z nia jest w empiku [Gdańsk] za 29.90 a że są tam inne fajne kawałki opłaca mi sie ją kupić. Jak dobrze pójdzie będzie jutro na wrzucie tak po 15 ;]

    Pozdrawiam." a to napisal jakis anonim o plytce i nie sadze, zeby to byl adass. ciagnalby to dobrych pare dni, zeby sobie jaja zrobic? daj spokoj.
  • No nareszcie jest szansa na pelna piosenke :D.
    Cieszmy sie wszyscy i radujmy :)
  • adassadass Użytkownik
    Drogi i jakżeż nieufny Anonimie:) Jako że nie po to tutaj jestem nie będę się rozpisywał. Ten jakiś adass założył wątek, żeby znaleźć piosenkę i nie wiem w jakim celu miałbym się podszywać pod kogoś z Gdańska:) Poza tym jak widzisz nie przepadłem, a przynajmniej nie bez śladu xDD Come back Adassia w wielkim stylu xP Prawie jak Brit co nie Kacha?:D
  • KachaKacha Użytkownik
    haha jeszcze mi powiedz, ze jestes do niej podobny to sie pochlastam ;d;d ojj no bez sensu by to bylo gdybys chcial nas wkrecic xD co i do czego ;d jeba,zakopac,zapomniec o tym anonimie ;d kurde 172 wpisy chyba pobilismy rekord ;d masz moj mail : [email protected] i dawaj gg ;PP co Ty na to? ;d
  • adassadass Użytkownik
    6820372 napisz tu i dostaniesz dalsze instrukcje:D ejj no dokładnie... żeby nam się jeszcze udało zdobyć tą piosenkę to były było totalne miodzio:D
  • KachaKacha Użytkownik
    to nie adass tu nabroil tylko ten anonim z gdanska. i co. d@&a. dalej nic nie mamy. łe. :P
  • no tak to nie adass napisal o tej plycie w empiku, rzeczywiscie to mi sie osoby pomieszały. Chodzilo oczywiscie o tego anonima z Gdanska
  • KachaKacha Użytkownik
    a dokladniej chyba anonimke. kurde. lipa. i o.
  • czyli dalej nic nie mamy? :/
  • Jakby, ktos mogl znalesc profesjonalny program do obrobki audio z roznymi efektami to moge sie pobawic w sklejanie, bo ja teraz nie moge.
    Komputer mi sie sypie musze cos z tym zrobic.
  • Nasco Kovatchev & Patric Vincent - Get it Get Up
  • POLECAM NA WRZUCIE JEST :)
  • Tak ale musiałem wam dać najpierw tytuł :P
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.