REkLAMA ERA BLUE CONNECT:)

17810121317

Odpowiedzi

  • No nie mogę :D Super! jeśli się uda to będzie miodzio xD... ale z drugiej strony :D Takie poszukiwania sprzyjają nowym znajomością :D;) A co do matury Kacha powodzenia życzę:D
  • KachaKacha Użytkownik
    a ja nie dziekuje :D jesli nie zdam to sie zatrudnie w cementowni. tez praca :D hehehe nie no obym zdala. no znajomosci fajne, polowa anonimy ale luz :D cos zalozyciela watku nie widac i nie slychac. narobil tarabanu i sie zmyl. phi xD
  • adassadass Użytkownik
    Toż to założyciel Ci życzył powodzenia:D Tylko o logowaniu zapomniał:D W sumie, tak właściwie jawnych osób ze 3 jest :D W tym my dwoje xDD
  • Nie wiem dlaczego nie moglac pobrac.
    Moze za duzo sciagnelas i masz juz limit? :D
    To nic wrzucilem to na sendspace, u dolu masz linka.
    Tez sie ciesze ze ta piosenka istnieje.
    Ale jakby cos nie wypalilo to moge dalej dopracowywac te mixy, zeby byly lepsze.
    Trzymam kciuki za Anonima w Gdansku :D.
    [link:sendspace.pl]
  • Zalozylem sobie konto :D/
    Te remixy to sa moje wiec jak ktos chce lepsze i zebym je polepszal to pisac.
    Ale i tak wole orginalna piosenke z tej plyty :D
  • KachaKacha Użytkownik
    dzieki :D sluchaj remiksuj ta piosenke dalej i nawet cos innego remiksuj i mi podsylaj : [email protected] aaa to Ty łajzo sie loguj co?? :D:D zebym ja wiedziala do kogo pisze :PP Adass a Ty to chyba wariat jestes co?;>xD
  • jaki ma tytul tej piosenki z reklamy ery co tancza prosze !!!!
  • KachaKacha Użytkownik
    bolalo?? jak spadales/as z choinki? xD ludzie badzcie troche bardziej rozgarnieci :P:D
  • KachaKacha Użytkownik
    ej ludzie co Wy spicie? oj weeeezcie :D a tak w ogole Adass ja to bym sobie z Toba na gg pokonwersowala xD
  • Jesli by sie udalo zdobyc orginal, bylo by super ;) ale poki co, DarkFirePL - jakich programow uzywasz? Probowales wyciagnac sama linie melodyczna, rozbic to na pojedyncze instrumenty albo jeszcze lepiej, generowac wlasne identyczne dzwieki? Wtedy mozna by samemu dograc poczatek i zakonczenie + wrzucic cos w srodek, zeby to nie byl ciagle jeden fragment monotonnie powtarzany. To jest do zrobienia;)
    zaja
    Podziękował(a) (1)DarkFirePL
  • Jest powiedzenie ze do 3 razy sztuka... A ja dopiero za piątą próbą dzwonienia do biura obsługi trafiłem na miła i przyjemną panią. Ale ( dlaczego zawsze musi być jakieś ale ) ale niestety ta pani była niekumata i okolo minuty tłumaczylem jej o jaką reklame chodzi. Juz mialem zacząć śpiewać ale wkońcu zrozumiała o co chodzi. Okazało sie ze ona wie jeszcze mniej niż my. Tak wiec to jest ślepa uliczka
  • wiecie co ???? ten remix, który ktos tam znalazł kilka stron dalej jest poprostu super!!!!!!!!!!!! mi to narazie wystarczy ale niestety :(((( nie na dlugo. No poprostu trzeba znaleźć orginał albo stworzyć coś równie fajnego.
  • No jeszcze godzina i powinno być nasze nagranie z Gdańska:D Eee tam wariat ze mnie :D Ułożony, spokojny człowiek, nie nerwowy, całkowicie opanowany :D :D xDDD :D
  • adassadass Użytkownik
    tak tak, to też ja:D to tam ^
  • Jesli o mnie chodzi to uzywam programu Virtual DJ (wersja najnowsza).
    Ale mam zamiar przesiasc sie na jakies lepsze programy do mixowania muzy.
    Jeszcze probie troche w tym programie i szukam jakiegos profesjonalnego programu.

    PS. Nie jestem zbytnio zadowolony z tych remixow, ale postaram sie zrobic lepsze.
    I zachecam wszystkich do wlasnego mixowania.
    Kto wie co komu wyjdzie :D
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.