Popularna piosenka radiowa.

Podczas słuchania radia wpadł mi w ucho utwór, którego nie mogę nigdzie znaleźć. Piosenka jest dosyć nowa. Wiem, że był kobiecy wokal. Ze słów zapamiętałem tylko "time to hit the dancefloor". Dodatkowo w piosence był sampel, który do złudzenia przypominał ten z utworu RMB - Redemption 2.0

Pobieranie danych...

Odpowiedzi

 • może ?

  Alex Christensen & The Berlin Orchestra - Redemption feat. Asja Ahatovic

 • hajdukhhajduk Użytkownik

  Nie. To nie Alex C. Ten utwór akurat znam. Poszukiwany przeze mnie utwór jest prawdopodobnie z 2019 roku. Dosyc często słucham radia więc gdyby był starszy to bym z pewnością usłyszał wcześniej. Problem jest taki, że stacja radiowa, na której właśnie ten utwór leciał nie ma playlisty. Ogólnie jestem blisko znalezienia utworu. Do usłyszanego przeze mnie tekstu dopasowałem 3 utwory:HOPEX - Into The Clouds/ Audiosoulz - Dancefloor / Paymon - Bangin jednak w żadnym nie ma sampla z RMB - Redemption.

 • axe7axe7 Użytkownik

  A jakie to radio?

 • hajdukhhajduk Użytkownik

  Muzyczne Radio 105,2 FM 02.08.2019 około godziny 12:00

 • axe7axe7 Użytkownik
  edytowano 6.08.19 o 22:45

  Pobieranie danych...

  Może to? Choć pewnie sprawdzałeś.

  Zmieniony przez axe7
 • hajdukhhajduk Użytkownik

  Dosyć blisko ale wciąż nie to. Kwestie "Time to hit the dancefloor" śpiewała kobieta. Utwór był czymś pomiędzy deep house a future house tak jak te wszystkie piosenki na jedno kopyto. No i jeszcze ten sampel z RMB - Redemption ciągle chodzi mi po głowie. To tak jakby ktoś przerobił "Redemption" na wersję deep house i wkleił z tego sampel do poszukiwanego przeze mnie utworu.

 • axe7axe7 Użytkownik

  Audiosoulz - Dancefloor

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.