Popularna piosenka radiowa.

Podczas słuchania radia wpadł mi w ucho utwór, którego nie mogę nigdzie znaleźć. Piosenka jest dosyć nowa. Wiem, że był kobiecy wokal. Ze słów zapamiętałem tylko "time to hit the dancefloor". Dodatkowo w piosence był sampel, który do złudzenia przypominał ten z utworu RMB - Redemption 2.0

Pobieranie danych...

Odpowiedzi

  • może ?

    Alex Christensen & The Berlin Orchestra - Redemption feat. Asja Ahatovic

  • hajdukhhajduk Użytkownik

    Nie. To nie Alex C. Ten utwór akurat znam. Poszukiwany przeze mnie utwór jest prawdopodobnie z 2019 roku. Dosyc często słucham radia więc gdyby był starszy to bym z pewnością usłyszał wcześniej. Problem jest taki, że stacja radiowa, na której właśnie ten utwór leciał nie ma playlisty. Ogólnie jestem blisko znalezienia utworu. Do usłyszanego przeze mnie tekstu dopasowałem 3 utwory:HOPEX - Into The Clouds/ Audiosoulz - Dancefloor / Paymon - Bangin jednak w żadnym nie ma sampla z RMB - Redemption.

  • axe7axe7 Użytkownik

    A jakie to radio?

  • hajdukhhajduk Użytkownik

    Muzyczne Radio 105,2 FM 02.08.2019 około godziny 12:00

  • axe7axe7 Użytkownik
    edytowano 6.08.19 o 22:45

    Pobieranie danych...

    Może to? Choć pewnie sprawdzałeś.

    Zmieniony przez axe7
  • hajdukhhajduk Użytkownik

    Dosyć blisko ale wciąż nie to. Kwestie "Time to hit the dancefloor" śpiewała kobieta. Utwór był czymś pomiędzy deep house a future house tak jak te wszystkie piosenki na jedno kopyto. No i jeszcze ten sampel z RMB - Redemption ciągle chodzi mi po głowie. To tak jakby ktoś przerobił "Redemption" na wersję deep house i wkleił z tego sampel do poszukiwanego przeze mnie utworu.

  • axe7axe7 Użytkownik

    Audiosoulz - Dancefloor

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.