Muzyka z Russian Music Box

1117118120122123254

Odpowiedzi

  • mona80 dzięki tak to to:)
  • miki2323
    widzę że nie masz więcej informacji na temat tej piosenki - pewnie umknęło ci więc proponuję abyś zajrzał sobie tutaj i rozpoczął przesłuchiwanie piosenek. Może uda ci się w końcu trafić na swój hit :)
    Proszę:
    [link:ru.tv]
  • mona80mona80 Użytkownik
    Nie wiem jak wy do Lady Gagi się macie.
    Ale mi ta przeróbka się bardzo podoba
    Pobieranie danych...
  • W rosyjskiej wersji ta piosenka brzmi mniej drapieżnie jest dużo łagodniejsza i bardziej erotyczna :) Każdy język ma swoje plusy i minusy. Rosyjski ma to do siebie że jest łagodniejszy. Wyobraź sobie tą piosenkę po niemiecku :) No i jak brzmi? Ostro, bardziej dramatycznie i rozkazująco :)
    PS mnie też się podoba wersja rosyjska :)
  • mona80mona80 Użytkownik
    No cóż nie mogę się nie zgodzić :)
    Po niemiecku to była by kara dla mnie gdyby kazali mi tego słuchać i nie tylko tego
  • Rozumiem cię doskonale! Mój niemiecki prawie nie istnieje właśnie dlatego że nie śpiewa ...
  • a to ktoś zna ? Klubowe latino ..
    Nagr.001.mp3
  • siema szukam piosenki w której dziewczyna i facet gadają przez telefon i na końcu ona wpada na faceta i okazuje się że to nie ten z którym gadała przez cały teledysk pomocy!!!
  • To Maksim z piosenką pt "Askolki"
    proszę :)

    Pobieranie danych...
  • szotrab
    przykro mi ale jedyne co udało mi się usłyszeć z tych dzwięków to to że nie jest to rosyjski :(
    Podziękował(a) (1)szotrab
  • Dziękuje bardzo:)
  • Ależ proszę :)
  • dziękuje serdecznie :*
  • poszukuję jeszcze jednej chodzi o piosenke tam było 2 dzieci dziewczynka siedziala na ławce a chłopak grał w piłkę,potem on podszedł do niej i dał jej łancuszek z serduszkiem chyba potem ona wsiadała do samochodu a on biegł za tym samochodem
  • mona80mona80 Użytkownik
    Kasia chodzi Ci pewnie o to
    Julia Savicheva i Serdtsebienie
    Pobieranie danych...
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.