Muzyka z Russian Music Box

1100101103105106254

Odpowiedzi

  • To zespół Ażur z piosenką pt "Gorod"
    proszę :)
    Pobieranie danych...
  • O dziękuje bardzo za szybką pomoc:)
  • Ależ proszę bardzo :)
  • prosze o pomoc,niedawno zobaczylam w tv piosenke ktora spiewal starszy facet, mial bródkę siwo-czarna i byl ubrany chyba w garnitur a napewno mial biala koszule,piosenka byla dosc spokojna i w teledysku wystepowala mloda kobieta, niestety pamietam tylko ostatnia scene ktora dziala sie w eleganckim salonie badz pokoju wystroj ala pałacowy no i ta kobieta na plecach miala dwie rany.
  • To oczywiście Valery Mieladze z piosenką pt "Niebiesa"
    proszę :)
    w tym wątku znajduje się kilka jego piosenek może ok 40 lub 50 strony - jeśli chcesz poszukaj sobie ich :)
    Pobieranie danych...
  • A na tekstowo.pl jest tłumaczenie twojej piosenki. Wpisz oryginalną nazwę :)
    Небеса
  • dziekuje, jestes niesamowita ja bym nie znalazl tej piosenki jeszcze raz wielkie dzieki.
  • Dzięki :) Polecam się. Zaglądaj :)
  • MitiaMitia Użytkownik
    superUranowski Babki pojadą :D
    były lepsze niz timati i Dima tylko Mart tichman by jeszcze mugł pojechac a reszta zenada :D
  • Słyszałam że Bilan zgłosił się do konkursu tylko dlatego żeby Timatiemu zrobić na złość ponieważ ten podprowadził mu dziewczynę :) Ale ile w tym prawdy?


  • Wiecie moze co to ??
  • "Do gościa ze 101 strony piosenka plaża blondynka
    Wydaje mi się że jest to Sachrani lubov Valerya i Nikolay Baskov
    Ta "zagranica" mi pasuje do sachrani"
    Dziekuje za pomoc to ta piosenka.Super.pozdrawiam
  • leoncio007
    to nie jest rosyjski to nawet nie ukraiński to węgierski język i węgierska piosenka :)
    Jeśli bardzo ci zależy poproszę kogo trzeba może pomoże rozkminić poszczególne słowa :)
  • Tak zalezy mi ;D
  • MaylaMMayla Użytkownik
    Dzieki za pomoc Mona i Moniska ! ;) :** o nią właśnie mi chodziło ;)
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.