Muzyka z Russian Music Box

14243454748254

Odpowiedzi

  • wczoraj słyszałem też kawałek z takim teledyskiem jakby z lat 90 i spiewało chyba 3 typów i spiewali cos Sasha Anisha cos tam 'nie placz kokla asha" czy jakos tak... moge prosic teledysk
  • Mona,
    Mamy cyrylicę. Nareszcie!
    Влад Соколовский - Рыжий Ап feat. Икс-Миссия
  • Wiesz ze słowem Sasha kojarzy mi się tylko ta piosenka:
    ale to pewnie nie to:)

    Pobieranie danych...
  • Ewa mamy nareszcie mamy i życie stanie się łatwiejsze :)
    LesteroV bardzo dziękujemy i przekaż podziękowania dalej :):):)
  • mona80mona80 Użytkownik
    Nie mogłam się od razu zalogować ale to ja mona80
  • mona80mona80 Użytkownik
    A nowe rozpoznajemy podoba mi się coraz bardziej tylko trzeba się przyzwyczaić
  • nie nie jak napisałem to śpiewało ze 3 kolesi i tam dzieci jakies były... i takie tam ale widziałem to na ru.tv i spróbuje poszukać choć jak widze cyrylice to mi się ręce trzęsą
  • Czemu ci się ręce trzęsą to tylko taki alfabet. Inny. Bardzo się różniący od naszego łacińskiego alfabetu ale wsłuchaj się w słowa. Wtedy usłyszysz że język rosyjski jest bardzo podobny do języka polskiego :)
    Jeśli chodzi o twoją piosenkę to nie kojarzę powiedz coś więcej.
    Dam ci namiar na katalog kipów które chodzą na Ru.tv
    [link:ru.tv]
  • mona80mona80 Użytkownik
    Trochę mnie te dzieci naprowadziły ale głowy nie dam że to ten kawałek
    Dyskoteka Avariya

    Pobieranie danych...


  • ten teledysk wygląda na lata 90 lub początek 2000+
  • W takim razie to była tzw niezabudka. Są to stare teledyski z przed lat. Puszczane czasem tylko. Rzadko.
    Co czyni odnalezienie twojej piosenki bardzo trudnym.
    Przykro mi że nie pomogłam. Może następnym razem.
  • ja mam prośbę jeśli ktoś kojarzy teledysk coś podobnego do Sasha Strunin " To nic kiedy płyną łzy" Dziewczyna spotyka kłócących się kierowców ( chłopaka z dziewczyna), okolice parku jeśli dobrze pamiętam, na tylnym siedzeniu leży kwiat którego ten chłopak przekazuje dziewczynie, później podobna sytuacja kłócących się na moście chyba i w barze kelnerka wylewa na klienta jakiś napój nie chcąca, w każdej akcji przewija się ten kwiat. Tyle co kojarzę, widziałem raz z 2-3 tygodnie temu na Rv TV albo music box ru. Jakby ktoś podrzucił tutaj link będę bardzo wdzięczny!!
  • To oczywiście piosenka Алсу z piosenką pt "Не придумала"
    link proszę:
    Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)Pawmaster
  • dzięki ślicznie koleżanko:) pierwszy raz znalazłem tą stronę, prześledziłem cały wątek i widziałem, że koleżanka ma duża wiedzę na temat teledysków. dzięki jeszcze raz!
  • Dzięki. Jak wiem to pomagam.
    Zaglądaj:) jakbyś coś potrzebował - jestem tutaj:)
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.