Piosenka Rosyjska Z Ru.tv

12122242627101

Odpowiedzi

  • hej ewka potrzebuje piosenki dimy bilana ...........
    w teledysku on jest na poczatku w czarnej hustce na glowie chyba namierza kogos z broni jakichs bogaczy potem sam jest w garniturze a potem na koncu jest na basenem....plis pomocy
    :face-crying::face-crying::face-crying:
  • szukam piosenk takjeij dziewczyny mega oplaonej z brazowymi wlosami w jeans jest ubrana kyrteczke jeansowa ma taka
  • Cześć1
    Chyba szukasz nowości piosenki pt "Zadyuchajus"

    Pobieranie danych...
  • Do anonima: powiedz coś więcej o tej "mega opalonej dziewczynie" np co się działo w klipie:face-smile:
  • ukinuukin Użytkownik

    Zgrałem ją z radia i nie wiem jaki jest jej tytuł i kto ją wykonuje pomożecie
    co to za piosenka2.mp3
  • ukinuukin Użytkownik
    dobra dzięki sam znalazłem R?chka - Julia Paradise ; ????? - ???? ???
  • To ukraiński a nie rosyjski:)
  • Ja wyslalem autora powyzszego posta w ten watek ;)
    http://rozpoznajemy.pl/muzyka-piosenka/62655/co-to-za-piosenka/
    Jak juz wiesz ja sie na tym zupelnie nie znam, wiec polecilem mu ten watek ;)

    pzdr
  • LesteroV dzięki :face-smile:
    nie jestem wszechwiedząca niestety
    wprawdzie wiem co to za nutka ale ukin jak widać poradził sobie sam:face-smile:
    pozdrowienia
  • wiecie moze jak nazywa sie rosyjski utwor w ktorym clopak spiewa na lawce. ma czarne troche dlugie wlosy tak prawie do ramion. ubrany jest w biala marynarke i jest ciemny na twarzy;] na koniec teledysku biegnie na slub (chyba swojej bylej)i gdy dobiega ona wychodzi juz kosciola a on sie przewraca(wtedy jest ubrany w czerwono biala koszule w krate;] na sam konie teledysku rzuca za siebie kwiaty
  • ta opalona dziewczyna taka ladna na dżinsowo urana cala w bialej koszulce pod tym nic sie nie dzialo ona szla przez caly teledysk potem stala przy kamiennicy i znowu to samo jakos facet tak byl tez chodzil nic wiecej
    pisoenka chyba nie najnowsza
  • to ten dima dzieki
  • ?????? - ??? ?? ??? (Alexa - Where R U?) juz mam znazalzłam sama
  • mona80mona80 Użytkownik
    o opalonej dziewczynie...
    A czy oni tj ta dziewczyna i chłopak w pewnym momencie nie trzymali w rękach piłki do koszykówki
    taki kolorowy ten klip wyglądajacy na stary
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.