Teledysk Jak Kobieta Budzi Się Rano, Ubiera Się Itd.

Szukam takiego teledysku. Nie pamiętam dokładnie nawet samej piosenki, ale wydaje mi się, że było to coś z pogranicza house/dance. Kobieta budzi się rano, tak jakby tańczy w łóżku, ubiera się, przygotowuje do wyjścia wszystko pod muzykę która leci. Teledysk leciał gdzieś koło 2000 roku na vivie. Nie znam wykonawcy, nawet nic nie przychodzi mi do głowy.. Pomóżcie:face-smile:

Odpowiedzi

  • Pobieranie danych...


    nie jestem pewna czy o to ci chodzi bo wiem że była jeszcze inna piosenka zgodna z twoim opisem
    Podziękował(a) (1)Gość
  • Asia dzięki, ta piosenka też jest fajna, ale chodziło mi o inną. Pomysł niemal ten sam, ale pamiętam że tamta kobieta raczej miała ciemniejsze włosy, więcej tańczyła tak jakby w pościeli, tak pamiętam dużo białego, w pościeli, później ubierała się w bieliznę coś takiego. Nie wiem co mogę więcej dodać, bo tak dawno to widziałem:face-sad: Ale ten teledysk który podałaś - pomysł niemal identyczny.
  • Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)Gość
  • Caprirex trafiony w dziesiątkę. Dokładnie o to mi chodziło. Nie wiem jak Cie dziękować:face-smile::face-devil-grin: nie widziałem tego szmat czasu. Teraz już pamiętam jak rozkracza te nogi, teledysk miodzio. Dzięki śliczne!
  • witam. szukam numeru na ktorym gosc z laska sie ubieraja potem spotykaja i rozbieraja w 20s czy ktos kojazy co to za nuta?
  • tez szukalam tej piosenki! Caprirex wielkie dzieki !!! :)
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.