Muzyka z reklamy

Nowa Reklama Rmf Fm

2

Odpowiedzi

  • Hej ja mam pytanie może ktoś mi napisać wszystkie piosenki z najnowszej reklamy rmf fm bo nie pamiętam sytuacji w której ona występowała ale była to taka fajna piosenka. Więc jesli ktoś zna to prosze o wszystkie tytuły :) Z góry dzięki :face-devil-grin:
  • [link:tv.wirtualnemedia.pl] chodzi mi o piosenke z tej reklamy pierwsza ta co leci nazywa sie Lady Gaga- poker face ale nie wiem jak dalsze się nazywają potrzebuje jeszcze tych dwóch ale nie wiem jak wam je opisać bo nie pamietam sytuacji. proszę pomóżcie szybko jej potrzebuję. :face-monkey::face-devil-grin::face-smile::face-plain:
  • Może to piosenka Kylie Minogue - In My Arms .? ;D
  • Nie to nie jest ta piosenka. Kurcze że też nie pamiętam sytuacji w której ona występowała. Ale wiesz co ta piosenką którą mi podałaś/eś to jest ze starszej reklamy rmf fm. Ta piosenka która mi się podobała jest z tej reklamy [link:tv.wirtualnemedia.pl] występuję chyba w drugiej scence albo w trzeciej scence potrzebuje piosenek z drugiej i z trzeciej scenki.
  • Już wiem ta piosenka która mi się podoba występuję w najnowszej reklamie rmf fm jak facet założył wykładzinę (koloru pomarańczowego) i potem zostawił pod nią telefon i wyciął dziurę w niej i potem takie ogólnie powycinał takie jakieś księżyce i słoneczka. Jeśli ktoś wie proszę pomóżcie mi ;) :face-monkey::face-devil-grin:
  • KATERINE - Ayo technology????????
    Podziękował(a) (1)Gość
  • Tak to ta piosenka jest ;) Dzięki ci Asia bardzo ona mi sie podoba a nie mogłam jej znaleźć. Jeszcze raz wielkie dzięki ;**:face-devil-grin:
  • poszukuje piosenki co śpiewa ją murzynka z długimi włosami inaczej nie umie opisać:face-devil-grin:
  • a to nie jest czasem reklama maxi king??? :face-devil-grin:
  • o matko wiele murzynek z długimi włosami spiewa piosenki........szczegóły plissssssssss
  • jak się nazywa ta piosenka z tej nowej reklamy rmf - u ? strasznie fajna :face-smile:
  • Nastepnym razem uzyj opcji "Szukaj", bo te pytanie bylo juz zadane *nascie razy :face-smile:

    Marit Larsen - If A Song Could Get Me You

    Pobieranie danych...


    pzdr
    Podziękowali (2)Gość Sylwiunia
  • hej szukam jednej piosenki z reklamy rmf fm. jechala se rodzinka samochodem itp. i takie slowa były w tej piosenka - you are my dreams na na na
    proszę powiedzcie mi tytuł :face-sad:
  • szukam jednej piosenki z reklamy rmf fm. jechala se rodzinka samochodem itp. i takie slowa były w tej piosence - you are my dreams na na na

    proszę pomóżcie :face-sad:
  • Lestero V
    nie wiem w czym problem, TO forum ma na celu poinformowanie osób, które nie znają tytułów piosnek, wykonawców itd, bez większego zmęczenia się szukaniem. Ktoś nie wie to pyta, a nie szuka bez końca:face-smile:
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.