Muzyka z filmu

Utwór z Rozmowy Kontrolowane

Witam.Chciałbym się dowiedzieć o nazwę utworu z samego początku filmu.Chyba jest to Matuszkiewicza.Nie potrafię znalezć

Najlepsza odpowiedź

  • edytowano 15.10.24 o 21:04 Zaakceptowana

    W 2017 została wydana antologia Matuszkiewicza nad którą czuwał sam Matuszkiewicz [link:muzeumjazzu.pl]

    [link:discogs.com]

    Na piątej płycie po numerem 21 jest utwór nazwany "Rozmowy Kontrolowane" i zakładam, że to jest jedyna nazwa tego utworu.

    Zmieniony przez nak

Odpowiedzi

  • No, Jerzy Matuszkiewicz.

  • Próżno szukać. Na takie rarytasy jeszcze poczekamy. Na razie GAD Records wynajduje stare taśmy i remasteruje je na CD. Wydali już parę smaczków, ale to jest kropelka w oceanie. Rozmowy kontrolowane można posłuchać tylko z filmu. Marzę o Ścieżce dźwiękowej z wielu polskich filmów. Ostatnio ukazał się CD Wielki Szu - muszę przyznać, że marzenia się spełniają.

    Podziękował(a) (1)karola88
  • Trochę to przypomina The Alan Parsons Project - Mammagamma

  • jacek52jjacek52 Użytkownik
    edytowano 11.10.24 o 19:20

    Pytałem w kilku miejscach i nic.UP

    Pobieranie danych...

    Zmieniony przez jacek52
    Podziękował(a) (1)karola88
  • jacek52jjacek52 Użytkownik
    edytowano 16.10.24 o 19:57

    Szukałem też wcześniej na discog,nie wiem czemu to przeoczyłem.Jest też na płycie Jerzy Matuszkiewicz - Zlota kolekcja - 40 lat minęło.Dotarłem do gościa na youtubie który ma parę utworów z antologii i przesłał mi ten utwór,(wycięty z filmu 1:37min.).Nie wiem czy to jest cały urtwór czy tylko fragment. P.S.Znalazłem na chomikuj gościa który ma płytę 40lat minęło (flac 1:23min.) i wygląda na to że jest to cały utwór.Tak czy inaczej Dzięki.

    Zmieniony przez jacek52
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.