1994 rok

2»

Odpowiedzi

  • Dodam, ze utwór ten był grywany wówczas w radio obok piosenki Maanam ,, Bez Ciebie umieram …”

  • Niestety to nie grupa Babyface:-(

  • Zanuc refren.

    Ugly Kid Joe - Cats In The Cradle

    Podziękowali (2)agroob73 schlesien
  • Niestety nie Ugly Kid Joe.

  • schlesiensschlesien Użytkownik
    edytowano 18.04.23 o 23:37

    @LesteroV - zawsze myślałem, że "Cats In The Cradle" to piosenka Guns n' Roses. Teraz już sam nie wiem, czyja wersja to oryginał a czyja to cover - obie brzmią praktycznie identycznie! Przypadkiem znalazłem jeszcze jedną wersję, żeby nie było łatwo rozstrzygnąć ;-)

    Pobieranie danych...

    Zmieniony przez schlesien
    Podziękował(a) (1)agroob73
  • Hmmm... Patrzyłam, kiedy "Bez Ciebie umieram" był na listach przebojów Trójki, więc był to rok 1993, ale mogłeś tego słuchać na wielu innych stacjach radiowych :) Z 1994 zaproponuję Pink Floyd - High Hopes, choć to raczej nie jest mało znany utwór

    Pobieranie danych...

    Podziękował(a) (1)agroob73
  • Niestety żaden z powyższych utworów . Dziękuje Wam!

  • LesteroVLesteroV Moderator
    edytowano 19.04.23 o 09:20

    @schlesien - Guns N’ Roses nie nagrali coveru "Cats in the Cradle". To co wyswietla google jako Guns N’ Roses, to w rzeczywistosci Ugly Kid Joe. Jednak wokal mozna pomylic z Axl Rose, am bym sie nabral ;) Sam utwor zapadl mi gleboko w pamieci, bo w 1993, jako wowczas 11 letni chlopak troche sie balem teledysku ;) W czasach kiedy MTV nadawalo jeszcze wylacznie muzyke (ewentualnie Beavis and Butt-Head) ;)

    Zmieniony przez LesteroV
    Podziękowali (2)schlesien agroob73
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.