Co to za piosenka ?

2»

Odpowiedzi

  • No niestety - to dalej nie to. :( Chociaż znam te piosenki OMD i Blondie znam.

  • Dominika1408DDominika1408 Użytkownik
    edytowano 1.08.20 o 20:57

    Jeszcze kilka propozycji ode mnie: Starship-Nothing's gonna stop us now, Heart-Alone, Sandra-Everlasting Love, Olivia Newton-Jones&John Travolta-You're The One That I Want

    Zmieniony przez Dominika1408
    Podziękował(a) (1)doomfan
  • Dobra - zamieszczam nowe nagranie do tej piosenki. Trochę zmieniłem melodię. Może teraz Wam coś przyjdzie do głowy. Wydaje mi się, że to było jednak coś takiego, a nie tak w tamtym poprzednim nagraniu. Może pomyślę jeszcze nad kolejnym nagraniem do tej piosenki z dołożonymi akordami, ale zobaczę najpierw czy po tym Wam coś zaświta w głowie.

  • Zdecydowałem się jednak zamieścić od razu to nagranie z dołożonymi akordami, bo uznałem, że to być może ułatwi Wam sprawę w jakiś tam sposób. Mam nadzieję, że było warto.

    us11.mp3
  • Dominika1408DDominika1408 Użytkownik
    edytowano 2.08.20 o 15:39

    Jeszcze to mi wpadło do głowy: Tina Turner-The Best, Rednex-The Spirit Of The Hawk, Eric Carmen-Hungry Eyes, Bonnie Tyler-If You Were A Woman, Meat Loaf-I Would Do Anything For Love

    Zmieniony przez Dominika1408
    Podziękował(a) (1)doomfan
  • xyzxyzxxyzxyz Użytkownik

    To raczej na pewno nie będzie to, ale teraz melodia skojarzyła mi się właśnie z tym:

    Pobieranie danych...

    Podziękowali (2)FP77 doomfan
  • Czy było to coś w stylu Bananaramy? Może np. zespół Arabesque, A la Carte albo Luv.

    Podziękował(a) (1)doomfan
  • doomfanddoomfan Użytkownik
    edytowano 3.08.20 o 17:25

    @Gene_Dowbrey Dzięki - to chyba o to mi chodziło choć do końca pewien nie jestem, no ale jako dziecko mogłem to jakoś trochę inaczej słyszeć. Może to była jakaś inna wersja tej piosenki albo jakiś remix. W sumie to mam jakieś trzy stare kasety na których są piosenki m.in. właśnie zespołu Boney M i być może jest tam na którejś z nich ta właśnie piosenka w takiej wersji jak ja to słyszałem z te 20 lat temu. Zobaczę i dam znać.

    Zmieniony przez doomfan
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.