Piosenka z refrenem "flying"

«1

Miesiąc temu w RMF FM usłyszałam skoczną piosenkę śpiewaną przez mężczyznę (chyba czarnoskórego) gdzie w refrenie powtarza się "flying". Bardzo znany utwór, często był grany jakiś czas temu, teraz bardzo rzadko. Nie sądziłam że tak trudno będzie mi ją odnaleźć... pomóżcie....

Odpowiedzi

  • Jeżeli był często grany to może warto sprawdzić archiwalne listy przebojów ? (np liste rmf-u z 2015 roku) Jesteś pewna słowa "flying" ? Ewentualnie coś więcej o samej piosence ? szybka/wolna, coś co zapadło Ci w ucho, jakiś instrument ?

    Podziękował(a) (1)Ali73
  • Ali73Ali73 Użytkownik

    Słuchałam tej piosenki jadąc samochodem i pod koniec utworu pomyślałam, że fajnie by było mieć ją w swoich zbiorach. Jedyne co zdołałam zapamiętać to właśnie refren skladajacy się prawie wyłącznie z jednego słowa.... hmmm...wydaje mi się, że to było Flying.... Muzyka porywająca,rytmiczna aż chciało się tańczyć była by świetna do aerobiku i innych ćwiczeń przy muzyce i.... dlatego tak bardzo mi na niej zależy. Przyznam się szczerze, że nie wiele już pamiętam z tej piosenki....

  • Strzelam.

    Pobieranie danych...

    Podziękował(a) (1)Ali73
  • Ali73Ali73 Użytkownik

    Mentos93 - dziękuję, za ten strzał ;-) W sumie niby wszystko się zgadza ale to jednak nie ten utwór. Dziękuję jednak za tą piosenkę, bo też ją dodam do swojej kolekcji muzyki do ćwiczeń :-) Pozdrawiam :-h

  • Chodzi mi po głowie pewien utwór który mam na dysku, ale za cholerę nie potrafię go teraz odnaleźć. Słowa z refrenu czy też początku piosenki to "I'm flyin'" i wokalista ma głos niemal identyczny jak Akon, ale wiem, że to nie on. Będę szukał dalej w swej kolekcji i może dopisze szczęście choć kawałek o którym myślę to również może nie być to, ale warto spróbować :):)

    Podziękował(a) (1)Ali73
  • Ali73Ali73 Użytkownik

    Cool_As_Ice - dziękuję ślicznie i będę czekać a może właśnie to, to będzie to.... :-D Pozdrawiam!!!

  • Kawałek który miałem na myśli to :"DJ Cargo - Fly" , niełatwo odnaleźć coś wśród 24 tyś piosenek, ale się udało :D . Teraz pytanie brzmi czy to ten utwór ???

    Podziękował(a) (1)Ali73
  • a może to było feeling? justin timberlake-can't stop the feeling? jeśli nie, to napisz kiedy ten utwór był grany często, pół roku temu, w zeszłym roku?

    Podziękował(a) (1)Ali73
  • Ali73Ali73 Użytkownik

    Cool_As_Ice - niestety to nie to :-( giguklu - niestety to nie to :-( Kiedy ten utwór słuchałam to był mi baaardzo znany, więc musiał być baaaardzo często puszczany... może nawet w zeszłym roku (lato-jesien) ale obstawialabym początek tego roku...

  • Może Tha Groove Junkeez Feat.Al Walser - Flying Away ?

    Podziękował(a) (1)Ali73
  • Ali73Ali73 Użytkownik

    werk512 - dziękuję za chęć pomocy ale to jednak nie to :-(

  • Skoro bardzo znany, może o to chodzi

    Pobieranie danych...
    w refrenie występują tam słowa fly, feeling.

    Podziękował(a) (1)Ali73
  • RIO feat Nicco - Party Shaker ?

    Podziękował(a) (1)Ali73
  • Moje trzy grosze (chociaz to nie 'flying' ;)

    Gromee feat. Wurld - Follow You

    Podziękował(a) (1)Ali73
  • Ali73Ali73 Użytkownik

    Mentos93 - tą to okurat mam i uwielbiam ją ale to nie o nią michodzilo. Dzięki :-) Vondotta - dzięki za chęci ale to nie to :'( LesteroV- dzięki za trzy grosze alevniestety to nie to :-( Pozdrawiam.

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.