Muzyka z Russian Music Box

1178179181183184254

Odpowiedzi

  • ewoczek94ewoczek94 Nieaktywny
    edytowano 25.12.12 o 16:39
    Mitia Fomin z nutką pt"Pieriezimujem"
    PS dla ułatwienia? hym ... :)

    Pobieranie danych...
    Zmieniony przez ewoczek94
  • Dzięki!!! Jesteś WIELKA :D
  • Wiem :) :) xD
  • Witajcie kochani. Tak wiem, są święta ..ale ja od wczoraj myślę tylko o jednym i chyba jesteście moją jedyną deską ratunku. Bowiem usłyszałam piosenkę w Ru tv śpiewa ją chyba boysbend z blądynem na czele ..w refrenie usłyszałam" Ir la sza sa suma," w teledysku pięknie tańczą i skaczą na łóżkach, coz pięknego .Jeśli tylko moge prosić o pomoc to proszę Pomóżcie mi ją znależć!
  • ewoczek,
    nie ma to jak skromność ;) ale trzeba przyznać, że to nie na wyrost bo jesteś tu ekspertem.
    coś mało tych propozycji do tego konkursu, dlatego ja wrzucam jeszcze jedną moją propozycję, nie mogę przestać tego słuchać
    Pobieranie danych...
    Podziękowali (2)mona80 zuzzi
  • moniska87
    napisałam to takim żartem oczywiście :)
    Choć tyle uwielbienia może poprzestawiać w głowie najskromniejszemu człowiekowi :)
    To bardzo dobry klip i śliczna dziewczyna ale nie lubię tego rodzaju śpiewania. Jednak brawa za wyjątkowo niekonwencjonalną propozycję :)
  • Viola ten klip z łóżkami to
    Pobieranie danych...

  • Ewoczek i inni fani muzyki ruskiej. I <3 Was ja zakochalam się w tej muzyce dobre 5 lat temu i do dziś myslalam, że jestem odludkiem pod katem preferencji muzycznych. Zrobiliscie mi niemały prezent swooją obecnoscią i postami.

    Wesołych Świąt zatem!!!
  • Viola
    to jedna z moich ulubionych ostatnio piosenek
    To oczywiście Vlad Sokolovsky z nutką "Mir saszoł s uma"
    Link do tłumaczenia:
    http://www.tekstowo.pl/piosenka,_1042_1083_1072_1076___1057_1086_1082_1086_1083_1086_1074_1089_1082_1080_1081_,_1052_1080_1088___1089_1086_1096_1077_1083___1089___1091_1084_1072_.html
  • Madzia
    Serdecznie ci dziękujemy za wszystkie komplementy i życzenia.
    Razem nie będziemy już takimi odludkami :) I serdecznie zapraszam do aktywnego uczestniczenia w naszych rozmowach! Chętnie poznamy twoje gusta muzyczne!
    Super że do nas wpadłaś!
  • Oto moja propozycja do nuty miesiąca.
    Jest to stara nutka pochodzi z płyty "Believe". Nie ma teledysku ale mnie to nie przeszkadza. Przedstawiać tego pana nie trzeba ale tak dla formalności Dima Bilan z nutka pt "Kosmos" :)
    Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)Jean22
  • Dziewczyny dziękuję wam za pomoc...niestety nie znam języka ,liter.. więc prawdopodobnie sama bym tego nigdy nie znalazła. Oszalałam na punkcie rosyjskiej muzyki,nie doceniałam jej...szkoda że nie jest promowana bo mogli byśmy się od nich wiele nauczyć.Jeszcze raz dziękuję i ciskam mocno Wesołych Świąt...buziaczki
  • Oj zapomniałam dodać że to ode mnie :) buziaczki
  • Viola
    Dziękujemy ci bardzo! Jak będziemy umieli to zawsze Ci pomożemy :)
  • Moje gusta są bardzo roległe z rosyjskich/rosyjskojezycznych:
    -Dmitry Koldun
    -Vlad Sokolovskiy
    -Dima Bikbaev
    -Nikolai Baskov
    -Vintazh
    -Dan Balan
    -Vera Brezhnieva
    -Sergey Lazarev
    -Sergey Zverev
    to takie moje esenszal of russian ;)

    co do piosenki Kosmos to przyznam, że jest cudowna pdobnie jak Ti dorzhna radom <3
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.