Stara piosenka, dyskotekowa, nie polska; tam tam tam

Brzmiało to tak (tam lub pam): tam tam tam tararam tam tam (teraz tłum się dołączał) tatam tam tam tararam tam tam
I tak w kółko mniej więcej.
Śpiewał facet, muzyka dyskotekowa, lecz ciężko mi dokładniej określić.
Stara piosenka bardzo. Znam ją z 90' o ile dobrze pamiętam, lecz mogę się mylić (może początek 2000).
Szukam i szukam tej piosenki, mam ją cały czas w głowie, ale znaleźć w internecie nie mogę.
Plik - tak mniej więcej brzmi, oczywiście szybciej, bardziej rytmicznie i ze śpiewem. Robię co mogę żeby znaleźć tą piosenkę. Proszę o pomoc

Najlepsza odpowiedź

Odpowiedzi

  • EwwwaEEwwwa Użytkownik
    Ooo, to to, dziękuję. Tylko teraz znaleźć oryginalną wersję, bo nie pamiętam, żeby to było takie rockowe. Dziękuję!!
  • Rockowe? Heh...
    Cóż to jest oryginalna wersja... To co tobie się kojarzy to może jakiś remix ale we wróżkę to już się bawić nie będę ;). Pozdrawiam i powodzenia w dalszych poszukiwaniach :)
  • EwwwaEEwwwa Użytkownik
    Nie, nie. Już znalazłam :) Oryginał jest grany przez Marc Acardipane :) Nawet w opisie dodanego filmu jest napisane: This version is the remix of the original song. I tak dziękuję za ten trop :) Pozdrawiam
  • Heh... no patrz.. a dla mnie to zawsze był tylko Scooter... a tu proszę niespodziewajka :) No nic. I tak wole "mój" oryginał ;) Pozdrawiam
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.